Žatec - Kadaň 13:2 (7:1, 6:1)

Zápas se mladým žateckým elévům velmi vydařil. Soupeře z Kadaně jednoznačně přehráli ve všech směrech . První i druhou část zápasu vyhráli rozdílem šesti branek a zaslouženě si připsali další cenné vítězství do své sbírky

Žatec - Litvínov 7:1 (4:0, 3:1)

Vstup do zápasu se Jazzmanům opět vydařil a celou první půli byli jednoznačně lepším týmem, což se projevilo i na skóre zápasu. V druhé části utkání Žatečtí přidali ještě další tři trefy do brány soupeře.

Žatec - Děčín 2:6 (0:4, 2:2)

Úvod zápasu vyšel lépe hostům, kteří doslova vlétli na svého soupeře a hned první střelou se ujali vedení a svůj náskok do konce první půle ještě navýšili o tři přesné zásahy. V druhé části zápasu měli ze hry více domácí, ale naráželi na velmi dobře postavenou obranu soupeře . A tak zápas skončil vítězstvím pro hosty.

Žatec - Turnov 5:1 (4:0, 1:1)

Tentokrát úvod zápasu vyšel lépe domácím, kteří se radovali z úspěchu hned po první odehrané minutě zápasu a postupně navyšovali své vedení, až na rozdíl čtyř branek. V druhé půli si Jazzmani připravili dalších několik šancí na navýšení skore, ale ujala se jen jediná, na kterou soupeř dokázal odpovědět. (lig)

Sestava Žatce: Ali, Kloboučník, Helásek, Hotěk, Enders, Karas, Volráb, Říha, Škvarová, Zvoníčková, Vápeník, Farkota, Berka