Další dvě kola druhé dorostenecké florbalové ligy odehráli žatečtí florbalisté. Změřili síly s Mostem a Kadaní, získali ale jen bod. Remizovali s Kadaní, bod mají ale jen díky výborné třetí třetině.

Žatec - Most 4:6 (1:2, 1:2, 2:2)

Žatečtí nastoupili proti družstvu, které momentálně vede tabulku druhé ligy. Od prvních minut se hrál hodně ofenzivní florbal. Jako první se do vedení dostal soupeř po zaváhání žatecké obrany. V desáté minutě se povedlo Jazzmanům vyrovnat po střele Minaříka, ale poslední slovo první třetiny měl soupeř, který se znovu ujal vedení.

V druhé části zápasu pokračoval velmi pěkný útočný florbal s řadou šancí na obou stranách. Mostu se ale opět podařilo vstřelit o jednou branku více. Vstup do poslední třetiny se povedl Jazzmanům, kteří tak snížili na rozdíl jediné branky, ale netrvalo dlouho a soupeř díky svému důrazu dokázal opět odskočit na rozdíl dvou branek. V závěru zápasu oba celky ještě přidaly po jednom úspěšném zásahu, a tak se z vítězství, po velmi vyrovnaném boji, radovali hráči Mostu.

Branky a nahrávky Žatce: Minařík (2+0), Kohout (1+3), Šmejc (1+0)

Žatec - Kadaň 2:2 (0:0, 0:2, 2:0)

První třetina byla z obou stran hodně opatrná. Jakoby ani jedno družstvo nechtělo vstřelit vedoucí branku, a tak se šlo do šaten za bezbrankového stavu. Ve druhé části se oba týmy probudily a začaly hrát konečně florbal. Více ze hry měli Jazzmani, ale nedokázali najít recept na výbornou obranu soupeře. Kadaňští se dokázali prosadit až v závěru třetiny a to hned dvakrát, když využili nedůraz žatecké obrany.

Třetí třetina vyšla lépe Jazzmanům, kteří díky výbornému nástupu dokázali vstřelit dvě branky a srovnat tak krok se soupeřem. Další branky už do konce utkání nepadly, a tak zápas skončil nerozhodně.

Branky a nahrávky Žatce: Kohout (0+2), Krákora (1+0), Bartoška (1+0)

Sestava Jazzmanů: Zbořil Bartošek, Bizík, Krákora-Myška, Minařík, Živčák, Dragušinec, Kohout, Šmejc