Žatečtí hráči byli rozděleni do dvou týmů Yellow a Green.

První zápas týmu Yellow proti domácímu silnému Děčínu byl velice těžký, žatečtí kluci se po dlouhé cestě nemohli dostat do zápasového tempa a nakonec prohráli 6:9. V následujícím utkáním proti Chomutovu White si mladíci ze Žatec Yellow spravili chuť. Nesehraný tým porazili naprosto hladce 16:3.

Vzájemný souboj vyzněl pro tým Green

Třetí souboj svedl žatecké týmy Green a Yellow proti sobě. Utkání bylo velice zajímavé, Yellow tým do poločasu prohrával 1:6, ale po přestávce a změně taktiky druhou půli vyhrál 4:3. I tak to nestačilo na vítězství, konečnou výhru 9:5 slavil tým Green.

Poslední duel mladíci svedli s Chomutovem Red, když jednoznačně zvítězili 14:1.

Sestava týmu Yellow: Štastný, Wágner, Škvaro, Čučvara, Fiedler, Herold, Eliáš. Trenér: Galló Jan

Žatecký tým Green svůj úvodní zápas sehrál proti Chomutovu Red, kdy po ospalém začátku soupeře nakonec porazil 9:3. Děčínský tým si brousil zuby i na Green tým a „vlétl Žatec jako uragán". Po prvním poločase hostující tým prohrával již o pět branek. Druhou půli zabral, ale i tak to na rozjetého soupeře nestačilo a konečný výsledek byl 7:14 pro Děčín.

Poslední zápas sehráli žatečtí kluci s chomutovským týmem White, nepřipustili žádné pochybnosti a zvítězili 16:1.

Sestava týmu Green: Cilc, Trachta, Nápravník, Vejvoda, Pernet, Braun, Odenthal. Trenér: Linka Aleš