Výsledky závěrečného kola Lounského běžeckého poháru 2020 – 6.12.2020 – Pravda (5,5km) - za časem je uvedeno celkové umístění v příslušné kategorii

Ročník 2007-2008 – hoši pořadí v poháru
1. místo-Karel Parma, roč. 2008 AK Louny 29:33 1.

Ročník 2005-2006 – hoši
1. místo-Jiří Smetana, roč. 2006 VKO Louny 21:49 1.
2. místo-Tomáš Herink, roč. 2005 AK Louny 22:12 2.
3. místo-Ondřej Valoušek, roč. 2006 AK Louny 24:14 3.
4. místo-Adam Czervoniak, roč. 2006 AVZO Raná 38:32 4.

Ročník 2005-2006 – dívky
1. místo-Veronika Vávrová, roč. 2006 AC TEPO Kladno 25:25 1.

Ročník 2004-1981 – muži „A“
1. místo-Jan Hřích, roč. 2003 AC TEPO Kladno 19:49 2.
2. místo-Pavel Štajnc, roč. 1984 BK Louny 21:03 1.
3. místo-Martin Česal, roč. 1988 Atletika Litvínov 21:04 3.
4. místo-Jaroslav Mrnka, roč. 1995 BK Louny 22:32
5. místo-Michal Kubeš, roč. 1991 Boltíci 30:17

Ročník 1980-1961 – muži „B“
1. místo-Lukáš Eliáš, roč. 1980 BK Běkodo Teplice 21:22 2.
2. místo-Jiří Hampejs, roč. 1978 Most 22:50 1.
3. místo-Pavel Losenský, roč. 1977 Sokol Unhošť 22:55 (čert)
4. místo-Miroslav Sapoušek, roč. 1973 Most 23:42 6.
5. místo-Michal Stumpf, roč. 1980 M.E.N. run team 24:02 3.
6. místo-Josef Czervoniak, roč. 1974 AVZO Raná 24:23
7. místo-Tomáš Jílek, roč. 1980 Havraň 25:39 5.
8. místo-Petr Valoušek, roč. 1979 Zichovec 27:14 4.
9. místo-Tomáš Vokrouhlík, roč. 1972 Senkov 27:37
10 .místo-Jiří Smetana, roč. 1974 Lenešice 27:55

Ročník 1960 a starší – „muži „C“
1. místo-Miroslav Bartoš BK Louny 25:35 1.

Ročník 2004-1986 – ženy „A“
1. místo-Eliška Zahrádková, roč. 2003 AC TEPO Kladno 22:36 1.
2. místo-Renata Losenská, roč. 1986 Sokol Unhošť 24:28
3. místo-Natálie Knorová, roč. 2004 AK Louny 28:20 3.
4. místo-Lucie Smeková, roč. 1986 Bohemia Žatec 28:38 2.
5. místo-Barbora Vokrouhlíková, roč. 1996 Boltíci 33:12

Ročník 1985 a starší – ženy „B“
1. místo-Kateřina Bredtschneidrová, roč. 1973 Atletika Litvínov 28:47 1.
2. místo-Věra Mrnková, roč. 1972 BK Louny 28:52 2.
3. místo-Petra Czervoniaková, roč. 1978 AVZO Raná 38:33 3.
 
Mimo bodování:
Matěj Smetana – 25:58
Barbora Pelánová – 27:06
Tomáš Laurich – 28:20
Lukáš Laurich – 28:20
Pavel Smek – 31:25
Samuel Varchola – 36:13

Ondřej Holl