Mladší žáci sehráli čtyři zápasy, všechny prohráli. Turnaj ale berou jako velkou školu a obrovský vklad do budoucna. Mladí sportovci, kteří se podobného podniku zúčastnil poprvé, postupně padli s celky Horní Suchá (1:8), Floorball Köniz (0:9), Florbal Chodov (2:14) a Thurgau Unihockey Boys (2:8). Hlavně souboj se švýcarským celkem byl pro Jazzmani velkou školou. Köniz měl v realizačním týmu dva trenéry, asistenta i zdravotnici, což Žatecké překvapilo, ale i motivovalo. 

Dorostenci se nejprve o co nejlepší umístění poravali v základní skupině. Hned v prvním utkání narazili na loňského vítěze celého turnaje, finský Team Taitavat. Severočeši překvapivě otevřeli skóre, ale nakonec dostali očekávanou lekci - 1:12. Se švédským celkem Lillan IBK Team remizovali 3:3, s dalším švédským družstvem Saro Seahawks však prohráli 1:5. Po porážce 1:2 od Trenčína bylo jasné, že si Žatec zahraje pouze play off "útěchy".  První souboj vyhrál, když porazil švýcarský Zug United B16 White 2 poměrem 6:4. Ve čtvrtfinále ale přišla porážka 2:7 od švédského týmu IBK Vanersborg. I přes vyřazení ale měli mladí florbalisté dobrou náladu, kterou jim vyčarovala skvělá atmosféra pražského podniku. 

"Určitě budeme přihlašovat naše týmy na mezinárodní turnaje takového typu i nadále, protože je to ta nejlepší investice do budoucna. Ukazovat hráčům ten nejlepší florbal, učit je si užívat a bavit se touto hrou, mít chuť se zlepšovat, vytvářet a uspokojovat přání, potřeby a očekávání všech hráčů," shodllo se vedení SK Jazzmani Žatec. 

Autor: Ondřej Holl