Dvě bronzové medaile vybojovali domácí lounští veslaři na dvacátém ročníku veřejného halového triatlonu, který se konal v místní sportovní hale 29. listopadu. Oblíbený zimní závod přilákal do lounské sportovní haly téměř šest stovek závodníků.

Oba úspěchy Louny dosáhly v dorosteneckých kategoriích. Třetí místo pro Veslařský klub Ohře Louny získala Bára Jandová a Jan Leško. Čtvrtý dojel mezi juniory v závodě, kde musel jet na cyklistickém trenažéru, běhat i veslovat na trenažéru, lounský Martin Lacina.

Domácím se dařilo také v týmových soutěžích. Pětice dorostenek (Jandová, Lavičková, Trávníčková, Pospíšilová a Kašková) se vtěsnala do první desítky a pořádající tým tak získal cenu starosty. Dorostenci Leško, Bláha a Neumann vybojovali druhé místo.

Do Loun na dvacátý ročník oblíbené zimní soutěže přijelo celkem 589 závodníků ze třiceti klubů. Přijeli závodníci například z Břeclavi a Olomouce nebo Třeboně, samozřejmě i silné pražské kluby. Veslaři dorazili také z německých Drážďan, tradiční už je účast moderních pětibojařek ze slovenské Bánské Bystrice.