První herní test v přípravě na jarní část první ligy mají za sebou lounští házenkáři. Tým ze špičky soutěže podlehl Freibergu, kde působí bývalí lounští hráči 22:37.

Louny nezačaly špatně, trenér Hanus dával příležitost všem hráčům a ještě dvě minuty před přestávkou svítil na tabuli stav 13:14. V závěru první půle ale lounští házenkáři polevili a hosté utekli na poločasových 13:17.

Ve druhé půli už Freiberg nedovolil domácím korigovat, naopak svůj náskok zvyšoval až na konečných 22:37.

Lokomotiva Louny - Freiberg 22:37 (13:17)

Lounské fanoušky může těšit alespoň fakt, že právě z Freibergu se do sestavy Lokomotivy vrací Václav Kotěšovec.

Louny se nyní budou na první ligu dále připravovat na domácí půdě, na jaře by házenkáři Lokomotivy rádi udrželi současnou pozici mezi nejlepšími týmy soutěže.