Žatečtí házenkáři měli výborný vstup do utkání. Postupem času nechávali Děčínu stále více prostoru. Do zápasu vstoupili házenkáři Žatce opět výborně. Dobře bránili a po dvaceti minutách hry byl stav 10:2. V dalších minutách ale Žatečtí trochu polevili a Děčín se dokázal dostat zpět do hry.

V poločase byl stav 14:8. Ve druhém poločase se tvrdě hrající hosté stále zlepšovali a dařilo se jim také stahovat brankový rozdíl. V závěru zápasu už čekali žatečtí házenkáři na hvizd rozhodčího jako na smilování, Děčín je v této fázi přehrával. Nakonec se žateckým borcům podařilo s velkým vypětím výhru uhájit.

Žatec – Děčín 22:17 (14:8)

Sestava (branky) Žatce: Štíhlovský – Petr Zimmerman (4), Pavel Zimmerman (3), Fros, Vávra, Hyneš, Podsedník (2), Filinger (2), Charvát, Manda (6), Schovanec (1), Sova, Pisch (4)