Výhra přišla s klaksonem

LOUNY - V dalším kole II. ligy st. dorostu v házené vyhrál lounský tým nad lídrem soutěže Spartou Praha 32:31.

25.4.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Sparta, jediný podzimní přemožitel Loun, šla do vedení ale v závěru poločasu se skóre otočilo pro domácí. Hosté opět vedli a drama pokračovalo až do posledních vteřin. V poslední minutě vyrovnal lounský Martin Brecko. Vzápětí velkou šanci hostů zlikvidoval brankař Kerner a z následného protiútoku skóroval 2 vteřiny před koncem Gruncl.

Louny – Sparta Praha 32:31

Sestava a střelci vítězů: Brecko J. 13, Gruncl 9, Hanzl 3, Knobloch O. 3, Brecko M. 1, Vrána 1, Dvořák 2, Kerner, Macke, Knobloch J, Konečný, Řeřicha.

25.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Povodí na závěr rybářské sezony sníží průtok v řece Ohři

Ve Smolnici ráno shořelo osobní auto

V Žatci letos poprvé vztyčí dva velké vánoční stromy

Žatec – Strom v centru města bude letos o něco menší, aby se při větru nezlomil jako ten loňský. Další bude na novém náměstí Poperinge.

Stavba dálnice D7 nabrala skluz, auta na nový úsek vyjedou později

Žatecko /FOTO/ - Termín dokončení dálnice ještě není oficiálně stanoven. Mělo by to být v průběhu léta.

Návrh na přání: 3 varianty malé kuchyně a jídelny

O návrh kuchyně a jídelny nás tentokrát požádala paní Kolodějová, jejíž domek je teprve ve fázi stavby. To je nejvyšší čas zvážit, jak prostor uspořádat, vybavit a barevně sladit, aby vše vyhovovalo nejen majitelčiným přáním, ale aby byla samotná kuchyně praktická a příjemně se v ní vařilo.

Konec fotbalového podzimu: Krásný Dvůr porazil Dobroměřice, přezimuje druhý

Okres Louny - Celkem čtyři utkání dohrávali o víkendu fotbalisté v okresních soutěžích.