Na půdu soupeře z Havlíčkova Brodu zajížděli o víkendu lounští házenkáři. V utkání druhého kola 2. ligy se dlouho s protivníkem přetahovali o výsledek, nakonec vyhráli v důležitém utkání o čtyři branky. Ve vyrovnaném úvodu utkání se domácím házenkářům podařilo odskočit soupeři o tři branky. Lounským se vzápětí sice podařilo vyrovnat na 14:14, ale jejich radost netrvala příliš dlouho.

Havlíčkovu Brodu se totiž opět podařilo utéct o čtyři branky. Do poločasu bylo ovšem zase srovnáno a to hlavně zásluhou střelce Kamila Sochora, který v první půli dokázal domácím nastřílet osm branek. Začátek druhého poločasu byl opět v rukách domácích házenkářů, Louny ale s ubíhajícími minutami zlepšily obranu a podařilo se jim získat na soupeře drobný náskok.

O jeho eliminaci se sice Havlíčkův Brod v závěru střetnutí usilovně pokoušel, lounští házenkáři, v čele se skvěle chytajícím Vladimírem Dederou, si však už vítězství vzít nenechali.

H. Brod – Louny 31:35 (16:17)

Sestava (branky) Loun: Knobloch, Házl (4), Dedera (1), Sochor (13), V. Kotěšovec (1), Weber, Hudek (2), Krahulík (3), Bittner (2), Zmatlík (1), M. Kotěšovec, Tancoš, Hanus (4), Klimt (3)