V 7. kole II.ligy házené hostili lounští muži souseda v tabulce, který byl na 3. místě se ztrátou dvou bodů na domácí, kteří jsou stále druzí. Lounští neponechali nic náhodě a od začátku zápasu šli zcela jasně za svým cílem zvítězit v tomto zápase. Dařilo se jim hlavně střelecky a skóre narůstalo zcela jasně v jejich prospěch.

I v průběhu 2. poločasu předváděli lounští hráči hezkou házenou, bohužel obrana byla horší než útok, a tak i hostům se poměrně lehko dařilo dávat branky. V závěru zápasu domácí trenér Miler nechal hrát i všechny mladé hráče. Lounští házenkáři jsou v tabulce nadále na 2. místě, ztrácejí již pouze 1 bod na lídra soutěže Bělou pod Bezdězem.

Již tento pátek se opět lounští hráči představí před domácím publikem, když od 18 hodin sehrají II. kolo Českého poháru proti vedoucímu týmu 2. skupiny II. ligy týmu SK Praha 4.

TJ Lokomotiva Louny – HC SKP Pardubice 45 : 32 (23:13)

Sestava a branky: Weber, J. Brecko 12, Hanus 4, Gruncl, Kerner, Zmatlík 5, Bittner 5, Krahulík 1, V. Kotěšovec 3, Sochor 12, Tancoš 2, Dedera, Dvořák 1, M. Kotěšovec