V dalším kole II. ligy hostili lounští házenkáři soupeře z Bělé pod Bezdězem, na jehož hřišti naposled na podzim prohráli.

Vstup domácím vyšel dobře a v 5. minutě byl stav 5:1. Poté domácí neproměnili sedmičku a hosté skore snížili na rozdíl jediné branky. V polovině poločasu se nešťastně srazil domácí Brecko s brankařem Dederou a soupeři se dokonce podařilo vyrovnat. Bylo to ovšem v tomto zápase naposled.

Do přestávky se domácím hráčům dařilo střelecky i v obraně a skóre narůstalo v jejich prospěch. V závěru poločasu předvedli excelentní letovku Sochor a Brecko.

I ve druhém poločase se domácím dařilo. V brance dobře chytal střídající Weber; střídal Dederu, jemuž se dokonce podařilo přehozem vstřelit také branku. Od 20. minuty pustil domácí trenér Miler na hřiště i ostatní hráče ze střídačky a zápas se v poklidném tempu dohrál. Domácí si upevnili první místo v tabulce a díky prohře Chodova v Ústí mají lounští házenkáři již náskok 7 bodů na Chodov, který bude jejich dalším soupeřem již tuto neděli.

L. Louny – S. Bělá 37:26 (22:14)

Sestava a branky: Dedera 1, Weber – Tancoš 2, Zmatlík 2, Sochor 8, Kotěšovec V. 5, Bitner 3, Kerner, Brecko J. 12, Kotěšovec M. 1, Gruncl 2, Knobloch, Sábl, Hanus 1

(bre)