Házenkáři L. Louny udrželi naději na 1. místo ve II. lize, o baráž se pokusí v posledních dvou kolech.

Louny – H. Brod 37:23 (21:11)

Razantně zahájili domácí utkání a už ve 4. minutě vedli 4:0. „Bylo to jednoznačné, v 17. jsme vedli 10:5, v poločase už 21:11,“ sdělil po utkání vedoucí 3. celku Jiří Brecko.

V úvodu druhé části snaha hostů o korigování stavu nevydržela dlouho. „Šanci dostali i starší dorostenci. Přes pomalejší úvod, opět jsme se chytili po sérii pěti branek, to už to bylo 29:18,“ viděl Brecko.

Louny si nakonec vybojovaly 14brankový rozdíl. Na první Duklu tak ztrácí 4 body, na 2. Chomutov dvě kola před koncem jeden. Čtvrtý Jablonec má ztrátu už pět bodů, minimálně 3. místo tak Louny snad už udrží. Vedení týmu i hráči však chtějí umístění ještě lepší. Louny se už několik let snaží proklouznout do I. ligy, do baráže jde ale jen jeden celek. „O víkendu jedeme na Slavii, tak uvidíme, jaké budou šance potom,“ dodal Brecko.