Chodov šel už v páté minutě do dvoubrankového vedení. Louny vyrovnaly v 10. minutě, když se trefil M. Brecko. V dalších minutách se vedení přelévalo z jedné strany na druhou až do stavu 9:9. Pak ale Chodov tříbrankovou sérií „utekl" domácím házenkářům a v poločase byl stav 14:11 pro hostující hráče.

Louny chtěly hned po přestávce zatlačit na chodovskou obranu, jenže hosté byli proti a naopak ještě zvýšili svůj náskok až na šest branek 16:22.

Lounská Lokomotiva ale přece jen ještě zabojovala, v 50. minutě Klimt snižoval na 20:22 a domácí golman dokonce chytil sedmimetrový hod. Chodov se ale nedal a pohlídal si náskok, nakonec ještě zvýšil vedení až na konečných 25:22.

Louny - Chodov 22:25 (11:14)

Lounům tak v tabulce první ligy nadále patří až jedenáctá, tedy předposlední příčka. Lokomotiva zatím dokázala nasbírat jen sedm bodů. Poslední je Karviná B, která má v tabulce čtyři body. Prozatímním lídrem je Litovel, která má dvacet bodů. Další duel o záchranu čeká na lounské házenkáře už v sobotu 1. března, zajíždějí na půdu sedmého Nového Veselí.