Louny začaly lépe v duelu s rezervou Jičína, která hraje v poklidu ve středu tabulky. „K agresivní bojovné obraně, díky které jsme získávali spoustu míčů, přidal několik úspěšných zákroků Dedera a bylo zaděláno na první náskok," okomentovali úvod duelu domácí házenkáři.

Louny se ujaly vedení 8:4 a i nadále byly lepším týmem. Náskok zvýšily až na sedm branek (12:5). Do poločasu sice Jičín B snížil, a to hlavně díky využité přesilovce, ale přesto byl stav pro Louny příznivý 13:8.

Ve druhé půli pokračovala převaha Loun. „K důležitému trháku nasadila Lokomotiva ve 43. minutě, kdy sérií gólů odskočila na 22:14," viděli ve druhém poločase lounští házenkáři. V závěru zápasu trenér Loun dal příležitost širšímu kádru, a i když Jičín B o něco snížil náskok domácích, stejně na konci zápasu svítilo na tabuli pohodové skore pro Louny 25:19.

Louny - Jičín B 25:19 (13:8)

V dalším kole zajíždí Lokomotiva Louny na půdu Dukly Praha, kde sehraje další velmi důležitý záchranářský zápas. Desátá Dukla B má v tabulce první ligy deset bodů, jedenácté Louny devět za čtyři výhry, jednu remízu a jedenáct proher. Poslední Karviná B je ještě o bod za Lokomotivou.

Tabulku první ligy házené vede Litovel, druzí jsou házenkáři Strakonic a třetí tým Dvůra Králové.