Kdo vyhraje druhou ligu házené? Obrovská nápověda bude známá už zítra, v sobotu 2. dubna, po utkání domácích Loun a hostujícího Liberce. V přímém souboji se bude hrát o post lídra, Louny mají na jaře pět výher v pěti utkáních, Liberec jedinkrát zaváhal a „dopustil" tak, že se Lokomotiva mohla dotáhnout.

„První s druhým, nejlepší tým venku proti nejlepšímu týmu doma, patnáct vítězství proti čtrnácti výhrám a jedné remíze, třicet bodů a devětadvacet bodů," tak zvou příznivce na zápas roku do vlastní haly lounští házenkáři.

Souboj o lídra druhé ligy, který hodně napoví o postupových šancích, začíná v sobotu v 17 hodin v lounské sportovní hale.

Očekáván je velký souboj, skvělá házená a drama až do konce. Oba týmy se opírají o zkušené hráče. Liberec dosud jen jedinkrát zaváhal, a to v Mladou Boleslaví. Louny ale doma hrají skvěle, také mají jen jednu prohru a jednu remízu. Rozdíl je jediný bod… Navíc na jaře mají bilanci skvělou. Lokomotiva pětkrát vyhrála, porazila Mladou Boleslav 31:22, Kolín 38:21, rezervu Lovosic 31:25, Bělou 41:33 i Pardubice 24:19.

„Nenechte si tento superšlágr sedmnáctého kola ujít a přijďte nás podpořit v honbě za ligovým primátem," zvou všechny své příznivce házenkáři Loun.