Již tradiční noční turnaj mužů v národní házené pořádala TJ Šroubárna Žatec. Zpestření letní ligové přestávky se i letos vydařilo. Domácí oddíl představil na turnaji čtyři celky – TJ Šroubárna Žatec A i B, Žatec 97 a Žatec Mladíci. Celkem startovalo dvanáct mužstev – dvě z Čakovic a Spojů Praha a po jednom z Louky, Veselí nad Moravou, Mostu a z Dobřív.

Ani jeden žatecký tým se nakonec neprobojoval do finálové čtyřky. Nejlépe se umístila TJ Šroubárna B, která ve své skupině skončila těsně za postupovým druhým místem. Do finálových utkání se probojovaly celky Louky, Mostu a obě dvě družstva z Čakovic. V souboji o bronzové medaile porazil Most nejtěsnějším rozdílem jediné branky Louku a vyhrál 5:4.

Ve finále si to rozdaly družstva z Čakovic. Opět bylo k vidění velmi napínavé utkání, které se rozhodovalo až v posledních vteřinách hry. Čakovický A tým nakonec potvrdil své pojmenování, když béčko porazil o jediný gól 11:10. Noční turnaj mužů si za léta svého trvání našel mnoho příznivců. I letos se atmosféra na žateckém hřišti zamlouvala jak přítomným divákům, tak hráčům.