K zajímavému souboji v sobotu 8. září do Loun dorazí muži týmu HK Slavia Praha, loňský účastník první ligy. Zápas se hraje v sobotu od 12 hodin ve sportovní hale v Lounech. „Lounští muži se představí na domácím hřišti proti týmu, který spadl z 1. ligy, ale po letošní sezoně se chce do ní opět vrátit,“ uvedl Jiří Brecko, předseda lounských házenkářů.

Domácí tým pod vedením trenéra Milera zvládl náročnou letní přípravu. Do týmu se vrátil Kamil Sochor, který se stal tento týden otcem syna Filipa. Do týmu se vrací z německé ligy Jiří Tancoš, novými posilami jsou exlovosičtí Házl a Havlovec, stabilně by měl hrát i Hanus a tým byl doplněn o dalšího mosteckého golmana Pavla Webera, neboť domácí Kerner je zraněn.

„Náš tým chce bojovat minimálně o střed tabulky.V přípravných zápasech předváděl bojovný výkon, který vycházel z agresivní obrany,“ dodal Jiří Brecko.

Utkání 1. kola druhé ligy se hraje zítra od 12 hodin, Lounští věří ve vydatnou podporu fanoušků. Odpoledne startují i dorostenecké soutěže. Od 14.30 hodin se v lounské hale představí mladší dorost v prvoligovém zápase proti Mladé Boleslavi a od 17 hodin budou hrát starší dorostenci druholigové utkání proti stejnému soupeři.