Žatečanky však začaly ve velkém stylu. Bojovností a nasazením zcela ovládly hru a do přestávky si vybudovaly tříbrankový náskok. Po přestávce domácí obrana značně přitvrdila, rozhodčí Bittner to toleroval a žatecký útok dal v prvních patnácti minutách jen jednu branku.

Chomutov srovnal skóre a postupně se ujal vedení 15 : 12. Hostující celek se však nevzdal, znovu se dostal do hry a v poslední minutě bylo vyrovnáno 15 : 15. Se závěrečným hvizdem rozhodčího přišel faul ze žatecké strany. Domácí Benešová z nulového úhlu k překvapení všech vstřelila vítěznou branku a žatecká děvčata si tak vypila kalich hořkosti až do samého dna.

Chomutov – Žatec 16:15 (7:10)

Sestava a branky Žatce: Čítková, Bobková – Samková, Pourová, Vlčková, Schneiderová – Wüstová (5), Bilohuščinová (9), Doskočilová (1), Bartoňová, Hokrová.