Pevně už se usadil v sestavě extraligového Mostu lounský hokejbalista Jakub Schoř. O víkendu dokonce vstřelil svou první branku. Jediné, co ho mrzí, je fakt, že už nepomůže Lounům, kde s hokejbalem začínal.

Svou první branku vstřelil Schoř ve svém sedmém extraligovém utkání. Úspěch zaznamenal proti Sudoměřicím, když zvyšoval na 3:0. Celý zápas nakonec Most vyhrál 5:0. „Byla to paráda, super. Měl jsem z gólu strašnou radost. Ryboň s Kypetem rozebrali dokonale soupeřovu obranu a mě to naservírovali před samotného brankáře. Já už jsem mu to jen umístil mezi nohy,“ radoval se z první extraligové trefy Schoř.

Úspěch ho motivoval do dalších bojů, bodovat chce i o nadcházejícím víkendu. „Určitě chci zase střílet góly, snad se zlepšíme celá lajna. Osobně doufám, že o víkendu alespoň jednou vyhrajeme. Snad v Hradci, ten na tom není nejlépe, v Letohradě to bude těžší,“ pokračuje 23letý hbitý útočník, který byl na podzim nejlepším bodovačem 2. Národní hohejbalové ligy, to ještě v dresu Loun.

V Mostě už se Jakub Schoř pevně usadil v základní sestavě, nastupuje se zkušenými hráči Kypetem a Ryboněm. Za Louny ve 2. Národní hokejbalové lize už letos nenastoupí, nepomůže jim ani v posledních čtyřech zápasech základní části, ani v play off. „Bohužel, nedá se to stíhat. Rád bych jim pomohl, ale nejde to. Snad v play off uspějí, držím klukům palce,“ dodal.