Nedaří se, nedaří. Lounští hokejbalisté mají ve 2. národní lize stále jen čtyři body za jednu výhru a jednu remízu.

O víkendu měli dvakrát šanci napravit své skore, proti prvnímu a druhému celku tabulky ale možnosti nevyužili.

Osm zápasů a jen jediná výhra a jedna remíza. Lounští hokejbalisté zažívají jeden z nejhorších startů do sezony ve své historii, přesto hlavu nevěší. „Je to nepříjemné, ale není konec. Sezona je strašně dlouhá, máme i hodně smůly, věříme, že se to už musí otočit,“ říká po dalších dvou nepovedených zápasech trenér Loun Radek Tengler.

Jeho svěřenci narazili v sobotu 23. října na Spectrum Praga, druhý celek tabulky. Bohužel, v oslabené sestavě Louny vůbec nestačily a podlehly vysoko 0:10.

Další den nastoupily Louny proti prvním Bohemia Benders Ďáblice a překvapení bylo na spadnutí. Domácí sice opět špatně začali a Ďáblice vedly už 4:0, pak ale díky gólům Gála, Mynaříka a Svatopolského Louny stáhly rozdíl na jedinou branku. „Velká škoda, že se nám to nepodařilo dotáhnout. Ve dvou dnech jsme předvedli dva rozdílné výkony, v neděli jsme se hodně zlepšili, bohužel výsledek je pro nás stejný,“ hodnotil Tengler. „Už se konečně musíme zvednout, další šanci máme proti Rakovníku,“ věří pořád kouč svému týmu.

Louny – Sp. Praga 0:10

Louny – Ďáblice 3:4