Žatec nezačal v utkání s favorizovanou Kolibou Ústí dobře. Už ve druhé minutě prohrávali domácí 0:2, když se ujaly obě střely hostů.

Postupně ale Žatec začal vyrovnávat hru a k obratu zavelel Dlouhý, když zužitkoval výbornou nahrávku Čížka, a dával do prázdné branky. Stejný hráč pak z otočky srovnal na 2:2, ve třetí třetině pak rozhodl o zisku všech bodů pro domácí Marek Bizoň, který proměnil přečíslení dva na jednoho, do kterého se dostal společně s Koudelkou. Ústí ještě na závěr duelu připravilo velký tlak, míček do branky Lukáše Turzy už ale nedostalo.

Žatec - Koliba Ústí 3:2 (2:2, 0:0, 1:0)

Branky Žatce: Dlouhý 2, Bizoň

Sestava Žatce: Turza - Sláma, Pohorelec, Čížek - Dlouhý, Koudelka, Kříž, Mynařík, M. Filipovský, Bizoň

Žatec díky třem výhrám a jedné remíze je na sedmém místě tabulky regionální ligy. Do play off jde přitom šest celků. Aby Žatec zopakoval úspěšnou jízdu do semifinále z minulé sezony, bude muset na jaře hodně zabrat. Na podzim měl celek velké problémy kvůli zraněním a úzkému kádru, hodně citelná byla také absence lídra Slavomíra Švancara. Ten nastoupil na podzim jen do jediného zápasu a ten ještě kvůli zranění nedohrál. Švancar měl nejprve povinnosti v extralize, poté jej vyřadilo právě zranění. Na jaro už by měl být ale připraven.

Žatec také vyjednává o příchodu několika posil, aby se rozšířil kádr.