Žatec nevstoupil do utkání vůbec dobře, hostující celek se dostal do dvoubrankového vedení. Žatečtí hokejbalisté se vůbec nemohli dostat do potřebného tempa, pomohla jim až přesilová hra, kterou využil Lipert 1:2.

Děčín ale opět odskočil a zkušení žatečtí hokejbalisté museli dotahovat. Nakonec se jim zadařilo, nejprve Krupička mezi betony snižoval, Lucák pak tvrdou střelou vyrovnával. V posledních minutách duelu si Žatec vytvořil tlak a několik šancí, ale žádnou neproměnil. Asi největší měl Dlouhý pár vteřin před závěrečným hvizdem, trefil ale jen betony hostujícího golmana.

O bonusovém bodu tak musely rozhodnout nájezdy, ve kterých byl úspěšnější Děčín, který si do tabulky připsal dva body a je v regionální lize prozatím třetí. Žatec zapsal bod a je šestý, v příštím kole zajíždí do Bíliny. Poté se utká už podruhé s Litvínovem a Jirkovem.

První je v tabulce Koliba Ústí nad Labem, od druhého do sedmého místa je pak tabulka hodně vyrovnaná, rozdíly jsou jen minimální. Nejhorším týmem ligy jsou zatím Litoměřice B, které nemají po šesti kolech ani jediný bod. 

Žatec - Děčín 3:4 sn (1:2, 1:1, 1:0 0:1)

Branky Žatce: Lipert, Krupička, Lucák

Sestava Žatce: Salfický - Sláma, Lucák, Dostál, Drásta Lipert, Švancar, Dlouhý, Krupička, Janeček, Kříž, M. Filipovský, T. Filipovský