Jako první je čekal soupeř ze druhé pozice Phantoms. Žatec začal nebojácně, ale Burda ve slibné pozici nedal, a tak se ukázali Phantomové. V první části hry se trefili dvakrát, ve druhé se Jazzmanům dařilo herně ještě méně a jen díky skvělému brankáři Maškovi byl stav po dvou třetinách „jen“ 3:0 pro tým Phantoms.

Do posledního dějství vlétli Žatečtí jako uragán. Jenže ze všech šancí, které měli, proměnili pouze jednu a prohráli podruhé v letošním ročníku 1:3. Jediný úspěch zaznamenal obránce Neliba.

Ve druhém zápase čekal na Žatec tým ze spodních pater tabulky Kozlíci. Do šancí se Kozlíci dostávali jenom díky nečisté hře, kterou nezkušený rozhodčí nedokázal ukočírovat. Po prvním dějství byl stav nerozhodný 0:0. Ve druhém převzal Žatec iniciativu, ukázal, že je zkušenějším týmem a po několika krásných akcích se zastavil ukazatel na 4:0. Stejný byl nakonec i výsledek celého zápasu.

Po pěti odehraných kolech mají Jazzmani Žatec v Krupské lize sedm bodů a drží postupovou příčku do play off. Plní tedy své předsezonní cíle, protože až ve vyřazovacích bojích se ukáže, kdo jak na tom je a kdo hrát florbal umí a neumí.

Sestava Jazzmanů: Mašek – Mojžíš, Neliba, Barna, Polončík – Janoško, Burda, Linka, Brunclík.

(moj)