Zajímavou podívanou připravili pro diváky žatečtí Titáni. V minulých dnech v domácí aréně uspořádali hned devět plnokontaktních zápasů podle pravidel K1.

Zápasů se zúčastnilo osm žateckých bojovníků: Sláva Špác, David Nekola, Míra Hoštický, Tomáš Kostelník, Jirka Doležel, Jakub Dolejš, Michal Doležel a Jakub Mach. V bývalé kotelně, nyní gymu G-Titánů, bylo natěsnáno 150 lidí. A bylo na co koukat, bojovníci se vůbec nešetřili a každý zápas byl hodně vypjatý.

Celé dopoledne se neslo přesně v duchu hesla, které bylo na plakátech „přijďte zafandit a bojovníci v ringu vypustí krev i duši…“. Zápasy byly velice vyrovnané a vítězně z nich vyšli jen někteří G-Titáni. David Nekola porazil Drábka z Rawany Mariánské Lázně. Z Drábka celý zápas crčela krev, přesto jeho trenér zápas nezastavil, a i když to chvílemi vypadalo, že Drábek zápas otočí, Nekola vydržel a vydřel vítězství. Jiří Doležel, kterému nepřijel soupeř, přijal zápas se soupeřem o 6 kg těžším.

Jiří Lekeš ze Spartaku Žebrák měl 72 kg a Jirka Doležel pouze 66 kg, ale přesto Lekeše na konci prvního kola srazil direktem KO.

Vítěztví Jakuba Dolejše provázely taktéž komplikace, neboť mu Libor Nováček z Muay-Thai Cheb zlomil na konci prvního kola žebra. Dolejš se nemohl naplno nadechnout, přesto se opět ukázal jako bojovník s největším srdcem a celý zápas dobojoval a ve třetím kole Nováčka doslova rozdrtil koleny v klinčích.

Za pochvalu také stojí vítěztví Macha. Jeho soupeř Petr Sarauer ze Spartaku Žebrák byl tak vyčerpaný, že si nebyl schopný převzít ani ocenění, neboť ho nedržely vlastní nohy. Jakub Mach si vítěztví užíval a ovace diváků nebraly konce.

(lb)