Ze Žatce bojovali Marek Kočka, Lukáš Kolert, Dominik Šilhánek, Jan Milenko, Vláďa Kočka, Míša Hričovinová, Erik Greisiger a Míra Svoboda. Všichni tito účastníci mistrovství bojovali v kategorii kick-light, což je nová disciplína odpovídající pravidlům dospělého low-kicku, ale je pro mládež a není plnokontaktní.

Marek Kočka po první prohře obsadil 4. místo v mladších žácích do 42 kg. Jan Milenko vyhrál první zápas o postup do finále, ve kterém však prohrál a získal titul vícemistra ČR v kategorii mladších žáků v kategorii +47 kg. Dalším vicemistrem je Dominik Šilhánek v kategorii starších žáků -63kg. Titul vicemistr vybojoval po dvou vítězných zápasech a prohraném finále i Míra Svoboda, který měl jasně nejlepší zápasy z G-Titánů.

Míša Hričovinová musela být hned po získání stříbrné medaile v kategorii starší žákyně (-56kg) hospitalizována v litoměřické nemocnici s podezřením na otřes mozku. 

Taktéž se po prvním vítězném a po druhém prohraném zápase stal vicemistrem ČR Lukáš Kolert v kategorii starší žáci do 52 kg. Titul druhého vicemistra a bronzovou medaili vybojoval Vláďa Kočka v kategorii starší žáci -63kg. Sedmiletý Erik Greisiger, který váží pouhých 23 kg a bojoval v kategorii do 28 kg, první zápas vyhrál a v semifinále prohrál na body o postup do finále a získal bronz.

(lb)