Napínavé derby se odehrálo ve středu v žatecké kuželně. Na tamních drahách se utkaly dva týmy ze stejného oddílu – Lokomotivy Žatec. Střetnutí zahájila za B tým Lucie Kubizňáková, která nastoupila po roční přestávce, proti Evě Chotové. Kubizňáková statečně bojovala, po první půli dokonce vedla o deset kuželek, ale zkušená Chotová si nenechala vítězství vzít a nakonec vyhrála o šest kuželek.

Ve druhém utkání nastoupil Zdeněk Ptáček mladší proti začátečnici Kamile Hofmannové. Čekalo se, že Ptáček bude jasným favoritem, ale Hofmannová, která hraje v céčku, překvapila svojí výtečnou hrou nejen soupeře, ale i všechny přítomné. Po první půlce dokonce vedla o jednu kuželku. Ptáček ale nezaváhal a vyhrál s velkým vypětím všech sil o třináct kuželek.

K třetímu duelu nastoupila Jitka Kubizňáková z B týmu proti Ivetě Ptáčkové. Po první půli bylo utkání vyrovnané, obě srazily 207 kuželek. Druhá půlka zápasu vyšla lépe Ptáčkové, která nahrála 220 kuželek, vytvořila si osobní rekord 427 kuželek a družstvo C tím dostala do vedení o 25 kuželek.

K poslenímu zápasu nastupoval Zdeněk Ptáček starší Zdeněk proti Rudolfovi Hofmannovi z C týmu. Utkání bylo opět velmi dramatické, po první půlce Ptáček vedl o čtyři kuželky, ale ve druhé části zápasu ho zradila dorážka a celkově o čtyři kuželky prohrál. Na žatecké kuželně se tak z vítězství mohlo radovat družstvo s označením C.

Žatec B – Žatec C 1:5 (1540:1569)

Družstvo B: L. Kubizňáková 373, Z. Ptáček ml. 373, J. Kubizňáková 395, Z. Ptáček st. 399

Družstvo C: Chotová 379, Hofmannová 360, Ptáčková 427, Hofmann 403