Doslova do posledního hodu se rozhodovalo o pořadí v soutěži mužů při čtvrtečním turnaji neregistrovaných kuželkářů v Žatci v rámci Memoriálu Zdeňka Bláhy.

Při účasti dvacítky startujících se všemi favority došlo k překvapení, když už jistý vítěz seriálu v kategorii mužů, Zdeněk Ausbuher z Podbořan, skončil nečekaně až na 5. místě s výkonem 209 (60HS). Čtvrtý byl Jar. Šlapeta s 217 a 3. M. Legutko 219 kuželkami.

Druhý tak skončil cyklokrosový reprezentant ČR Kamil Ausbuher s 221 kuželkami, který sice „pomstil otce“, ale o 1. místo se připravil doslova posledním hodem, když vítězný Vladimír Janotka přes slabší výkon ve 2. kole dosáhl na 224 kuželek.

Příznivá hvězda svítila Janotkovým i v dalších dvou kategiriích, neboť soutěž žen vyhrála Jarka Janotková s výkonem 205 před T. Šlapetovou, L. Legutkovou, M. Kubíčkovou a L. Nagyovou. V hlavní soutěži párů byli první Janotkovi, 2. Šlapetovi, 3. Legutkovi, 4. Kubíčkovi a 5. Ausbuherovi. Další turnaj se hraje 24. dubna opět pod patronací Unisportu na kuželně Lokomotivy Žatec.