Putovní pohár v V. ročníku Memoriálu Zdeňka Bláhy v kuželkách pro smíšené páry, pořádaném od října do dubna v kuželně Lokomotivy Žatec za pořadatelství žateckého SK Unisport, získali manželé Táňa a Jaromír Šlapetovi.

V tomto ročníku vyhráli sedm turnajů a je to jejich pátý triumf za sebou, když předchozí čtyři ročníky, ještě jako VC Fero–Thermu, vyhráli vždy manželé M. a J. Kubíčkovi. Ti letos vyhráli jen třikrát a skončili třetí, druhé místo patří Jaroslavě a Vladimíru Janotkovým se čtyřmi prvenstvími v sezoně.

Na 4. místě skončili manželé J. a Z. Ausbuherovi z Podbořan, 5. M. a J. Švábovi, 6. H. a P. Paškovi a ještě sedmým párem, který získal cenu, byli L. Nagyová s J. Votěchem. Soutěž mužů vyhrál Zdeněk Ausbuher starší před Vl. Janotkou a 3. J. Šlapetou, čtvrtý skončil Mir. Legutko a pátý Vladimír Jindřich.

První místo mezi ženami obhájila Táňa Šlapetová, druhá skončila Mirka Kubíčková, 3. Helena Pašková, čtvrtá J. Janotková a pátá Mária Švábová, všechny členky družstva Provyt Žatec.

Nejlepší výkon na 60HS v mužích dosáhl na žatecké kuželně Z. Ausbuher 267, v ženách T. Šlapetová 225 a v párech Šlapetovi 458.

Cenu Skokan roku převzala Helena Pašková, která z loňského 11. místa doslova poskočila až na bronzový stupínek.