Manželé Táňa a Jaromír Šlapetovi opět obhájili putovní pohár ve III. ročníku Memoriálu Zdeňka Bláhy v kuželkách párů, který pořádal od října 2006 do dubna 2007 SK Unisport Žatec. Slavnostní vyhlášení všech tří kategorií se konalo v pátek večer U dvou psů v Žatci.

Hlavní trofej z tuctu startujících párů vyhráli Šlapetovi před manželi Miroslavou a Jaroslavem Kubíčkovými, třetí skončili Jaroslava a Vladimír Janotkovi, 4. Mária a Jindřich Švábovi, 5. Jiřina a Zdeněk Ausbuherovi, 6. Lenka a Miroslav Legutkovi, atd. V souběžných kategoriích jednotlivců vyhrála soutěž žen Miroslava Kubíčková skvělým finišem, neboť zvítězila bezpečně ve čtyřech závěrečných turnajích a odsunula na druhou příčku dlouho vedoucí Šlapetovou, třetí byla Jarka Janotková, 4. těsně Lenka Legutková, 5. Mária Švábová a 6. Jiřina Ausbuherová, celkem hrálo 12 žen.

Suverenním vítězem mezi 16 muži byl Zdeněk Ausbuher starší z Podbořan, který byl jen jednou druhý a zbývající turnaje, ve kterých nastoupil, pokaždé vyhrál. Stříbro získal Jaromír Šlapeta, bronz Vladimír Janotka, 4. skončil J. Šváb, 5. M. Legutko, 6. J. Kubíček, 7. Jiří Vojtěch a 8. Jiří Pleticha.