Velikonoční turnaj v kuželkách jednotlivců na 60 HS na podbořanské čtyřdráze vyhrál český cyklokrosový reprezentant Kamil Ausbuher.

Výborným výkonem 288 kuželek nechal za sebou i registrované kuželkáře domácího třetiligového klubu. Před oběma medailisty 2. Lukášem Jaroschem a 3. Petrem Králem měl náskok 13 kuželek, 4. byl Jiří Reininger 270, 5. Rudolf Hofmann st. 269 a 6. Jiří Hess 260.

Soutěž žen vyhrála Kamila Hofmannová výkonem 268 před dámskou části rodiny Ambrových. Druhá skončila Barbora s 264, 3. její sestra Kateřina 257 a 4. jejich matka Alena 244. Na dalších místech skončily 5. Mirka Kubíčková 237 a 6. Jiřina Ausbuherová.

Kamil není žádný začátečník, neboť hraje kuželky vždy po své sezoně za družstvo Unisportu Žatec v týmové soutěži neregistrovaných, kde je lídrem jeho 58letý otec Zdeněk Ausbuher, dvojnásobný vítěz POKAlu v jednotlivcích.