Na rozdíl od předchozího kola se po XXII. hracím týdnu konaly značné přesuny ve středu tabulky kuželkářského Pokalu v Podbořanech.

Ty se ještě nedotkly Unisportu Žatec, který zůstal třetí navzdory nečekané porážce. V jednotlivcích došlo jen na malé přesuny ve druhé desítce mužů. Výkon kola měl zatím stříbrný Goldšmíd z Kryry A náhozem 271 a z kolektivů jeho družstvo 755.

Lutos Lubenec AGC Kryry B 8:0 (702:653)

O sedmistovku se nejvíce zasloužil Čančík s 270, u poražených měl nejvíce Dolejš 229 kuželek.

Provyt Žatec – Rozcestí 6:2 (694:615)

V utkání o černého Petra se ujali vedení hosté zásluhou Vaňka s 239 kuželkami, ale výhru Provytu zajistili manželé Legutkovi, když Miroslav měl 248 a Lenka 249.

Sport. (Y)elita – AK Blšany 2:6 (675:726)

Domácí Kouba nasadil v úvodu 260, ale hosté se vybičovali k výkonům gradujícím Vízkem na 259.

Unisport Žatec – Harybundus 2:6 (665:672)

Kamil Ausbuher hodil „jen“ 233 a utrpěl první prohru v soutěži od Gramskopfa s 260, Šlapeta s 238 vyrovnal, ale v dotahovácích cítil Janotka ještě v nohách thajskou dovolenou…

Keramika – Hlubany 0:8 (663:728)

Nejvíce z domácích měl Kadlčík 235, u hostů Janko 255.

Kapříci – Věznice Drahonice 4:4 (652:668)

Domácí vedli již 4:0 (nejlepší výkon 226 J. Rázka ml.,), ale vše změnil v závěru J. Hess náhozem 254, kterým zachránil hostům bod.

AGC Kryry A – Lutos Lubenec 8:0 (708:643)

U vítězů dosáhl nejvíce Goldšmíd 247, u hostů Čančík 225.

Valeč WP – AGC Kryry A 0:8 (633:755)

Z domácího tria Valchářů měl nejvíce František 224, což nestačilo ani na jednoho hráče hostů, kde měl nejvíce Goldšmíd 271.

Kuželkářský Pokal po XXI. kole

1. FK Hlubany 141:27 38
2. AGC Kryry A 131:37 35
3. Unisport Žatec 111:57 30
4. Candy Podb. 106:62 29
5. Killer team 106:54 27
6. Lutos Lubenec 91:69 24
7. Valeč WP 85:83 23
8. Jednota Podb. 79:89 21
9. Harybundus 79:81 19
10. AK Blšany 94 76:92 19
11. Sport. (Y)elita 74:94 18
12. Keramika Podb. 68:100 16
13. AGC Kryry B 63:105 14
14. Kapříci Podb. 58:102 13
15. V. Drahonice 52:116 11
16. Provyt Žatec 50:118 10
17. Rozcestí Podb. 38:122 5

Jednotlivci – muži

1. Z. Ausbuher U. Žatec 261,6
2. R. Goldšmíd Kryry 255,9
3. S. Krejnický Hlubany 248,8
4. P. Král Candy 248,0
5. J.Svoboda Sp. (Y)elita 246,6
6. V. Kouba Sp. (Y)elita 245,5
7. P.Janko Hlubany  242,7
8. J.Gramskopf Haryb. 242,2
9. M. Čančík Lubenec 242,1
10. Štěpánek ml. Candy 241,9

Ženy

1. L. Švihlíková Hlub. 253,6
2. A. Lošová Lubenec  223,6
3. M. Kučerová Kapříci 221,8
4. J. Helusová Jednota 217,1
5. M. Kubíčková P. Žatec 213,3

Jan Ambra