Ve 3. kole krajského přeboru přivítali kuželkáři Lokomotivy Žatec vedoucí tým soutěže Slovan Vejprty a chtěli odčinit zbytečnou ztrátu z minulého kola. Týmy nenastoupily v kompletní sestavě, ale na výkonech to nebylo znát. Lépe na tom byli domácí, když Chotová výborně zaskočila za zraněného Tajbla.

Zahájil jako tradičně Čaboun a jako tradičně výborně. I když za hosty nastoupil nejlepší hráč, nedal mu vůbec šanci a jasnou výhrou o 58 dostal domácí do vedení. Pak Chotová potvrdila formu z posledních zápasů žatecké rezervy a držela se soupeřem krok. Prohrála o pouhých 8 spíše dílem smůly. Do vedení poslal Lokomotivu v dalším duelu Hofmann, hostující náhradnice prohrála o 28. Goldšmíd se pak trápil hlavně v dorážce a ta rozhodla, že hosté vyrovnali na 2:2 a umazali 35 kuželek. Uhlíková si drží svůj standart. Zahrála výborné plné a i když se jí tolik nedařilo v dorážce, výhru o 19 bezpečně pohlídala.

Domácí vedli 3:2 o 62. Jarolím do posledního duelu nastupoval s určitými obavami, jak se na něm podepsal minulý výkon. A v úvodu se opět trápil. Ztratil 30 kuželek. Pak se vzchopil a dokázal druhou půlku vyhrát. Ztratil celkově sice 21, ale výhru pohlídal. 

Žatec A – Vejprty 5:3 (2440:2399 )

Sestava a body Žatce: Čaboun 465, Chotová 406, Hofmann 389, Goldšmíd 372, Uhlíková 413, Jarolím 395.

(jj)