Už v 8 hodin ráno začne program turnaje minižactva. Od 15.30 se domácí fandové můžou těšit na otvírací duel třetí nejvyšší soutěže, ve kterém domácí Lokomotiva přivítá mužstvo VŠ Plzeň. Hlavní šlágr dne, kvalitní extraligová házená, přijde, jak již bylo zmíněno, na řadu v půl sedmé.

V dresu lovosických Lovců se představí také dva odchovanci Loun – Karel Holubec a Jaroslav Trkovský.

„Na zápas se ohromě těším a jsem velice rád, že mám možnost si zahrát ve městě a v hale, ve které jsem vyrůstal. Doufám, že se podaří zaplnit lounskou halu a vytvořit skvělou atmosféru. Bude to pro mě zážitek, na který nikdy nezapomenu,“ nemůže se sobotního podvečer dočkat Trkovský.

„Také doufám v ohromující atmosféru, kterou jsem chtěl v hale, kde jsem byl vychován, zažít. Určitě se budu chtít porvat o vítězství a doufám, že na nás s Jardou Trkovským budou chtít navázat další generace mladých talentovaných kluků, co v Lounech rostou,“ přidává svou pozvánku na sobotní extraligové utkání Karel Holubec.

Součástí střetnutí bude speciální aranžmá, grafika i doprovodný program. Duel se bude hrát na speciální palubovce. Vstupné na dvojutkání činí 70 korun. 

Ondřej Holl