Dalším závodem za účasti lounských krasobruslařek bylo klání v Teplicích. Do závodu bylo přihlášeno devět závodnic v šesti kategoriích. „Jednu stříbrnou medaili získala v kategorii žačky mladší Sofie Anna Gabajová a druhou v kategorii žačky nejmladší Valentýna Kocková,“ popsala Jarmila Panenková z lounského oddílu.

Sběratelka medailí Sofie Anna Gabajová navázala na svůj výkon v Teplicích a ze závodu v Tachově přivezla další stříbrnou medaili.

Lenešice (v modrém) v přípravném utkání s Proboštovem před jarní části krajské I. B třídy B.
Bitva o letenku do I. A třídy! Kdo vyhraje dostihy? Prát se budou tři vlčáci

„Náš oddíl byl tento víkend reprezentován v Brně na soutěži v rámci Poháru ČKS Leontýnou Novotkou v kategorii žačky nejmladší. V konkurenci třiceti startujících se umístila v první polovině startovního polo. V celorepublikovém žebříčku Poháru ČKS je Leontýna v současné době na 15. místě ze 112 registrovaných v její výkonnostní kategorii,“ rozvedla Panenková. Krasobruslařská závodní sezóna pomalu končí. Lounská děvčata se připravují na finálovou soutěž Projektu bruslička v Mariánských Lázních, která se koná 23. března a oddíl bude na tomto finále reprezentovat osm závodnic.