Lokomotiva si určitě věřila, protože před týdnem odehrála velmi dobré utkání s favorizovaným B týmem Dukly Praha. „Po většinu utkání jsme vedli, jenže rozhodčí utkání nezvládali, Petr Jahn dostal za tři vyloučení červenou, čímž nás výrazně oslabili a to Dukle pomohlo. I domácí přiznali, že jsme si tam zasloužili vyhrát, ale odjeli jsme s prázdnou,“ přiblížil utkání s rezervou Dukly trenér Kuliš.

Příjemný sobotní podvečer do sportovní haly v Lounech mnoho diváků nepřilákal, ale ti, co dali přednost házené byli s výkonem svého mužstva spokojeni. Hlavně s výsledkem.

Po dvou úvodních brankách na každé straně začala Lokomotiva svému soupeři ujíždět.

Po sérii šesti branek vedla již 7:2. V brance se dařilo Tomáši Zmatlíkovi, který své spoluhráče posílal dlouhými přihrávkami do trháků. V polovině první půle přišel sice drobný střelecký útlum, ale pak se Lokomotiva opět rozjela ve svém tempu a první část hry uzavřel dvěma brankami Lacina a do šaten se šlo za stavu 20:10 pro domácí.

Meziboří (ve tmavém) doma složilo Ohníč 4:0.
Kopisty dohnaly lídra tabulky z Nového Sedla až k rozstřelu

Po přestávce vystřídal Tomáše Zmatlíka v domácí brance David Zamtlík a také on dokázal úspěšně krýt střely Vršovic. Stejně tak pokračoval i domácí brankostroj. Ve 36. minutě po brance Vraného vedli Louny již o 14 branek 25:11. Prostor dostala celá lavička a branky padaly ze všech postů. Hned pět pěkných branek z levého křídla dával Václav Nováček.

Ve 46. minutě si brali hosté vůbec první oddechový čas v utkání a oddechnout si opravdu potřebovali. Utkání završili domácí tříbrankovou minisérii, když na konečných 37:21 uzavíral Tríebe.

„Byl to pro nás spíše trénink, čemuž odpovídalo tempo i skóre. Prostor dostala celá lavička a mohli jsme si vyzkoušet řadu signálů. Za týden nás čeká jiný soupeř. Boleslav má urostlé hráče a bude to jiné, než v lednu, kdy jsme u nich vyhráli. Oni byli kvůli covidu hodně oslabeni,“ hodnotil po zápase trenér Vlastil Kuliš a zval na poslední domácí utkání v této sezóně.

Bývalý ligový fotbalista a reprezentant Jan Rajnoch hraje I.A třídu za Jíloviště.
Rajnoch běsnil. Ty zm*de, co to pískáš ty ču*áku, nadával bývalý reprezentant

Lokomotiva svůj poslední domácí zápas tohoto ročníku 2. ligy odehraje proti Mladé Boleslavi v sobotu 30. dubna od 17 hodin. Boleslav je v tabulce hned za Lokomotivou s jednobodovou ztrátou, ale má jedno utkání k dobru. Poslední zápas, regionální derby, pak sehraje 8. května v Mostě.

Lokomotiva Louny - Sokol Vršovice B 37:21 (20:10)

Lokomotiva Louny: T. Zmatlík, D. Zmatlík - Trhlík 2, Lacina 5, Knobloch, M. Svoboda 1, Vacek 1. Jahn 3/1, Pavlíček 5, Nováček 5, Triebe 2, Pavlas 1, Varga 3, Vraný 5, Černý 4, T. Svoboda.

Sokol Vršovice: Smiga - Šmejkal 7, Jina 1, Rajtr, Mikšovský 1, Kopecký, Faltejsek 8, Janata 4, Tůma.