Vysokou prohru si z Mostu přivezli hokejbalisté Loun, své druhé víkendové utkání odložili. Hlavním „katem" Loun byl domácí Beránek, který zaznamenal sedm golových nahrávek.

Louny vysoko podlehly druhému celku tabulky. Celek Nordics Most začal v utkání třetí nejvyšší hokejbalové soutěže lépe, už v sedmé minutě se v přesilovce trefil Vávra, stejný hráč zvyšoval skore v 11. i 12. minutě.

Do konce první části Nordics navýšil na 4:0 a zdálo se, že je rozhodnuto. Louny ale nesložily zbraně a ve druhé třetině se pokusily o zvrat. Dvakrát se trefil Gál a do třetí třetiny se šlo za stavu 4:2 pro domácí Most.

Jenže ve třetí části předvedl Nordics Most skvělou podívanou, jejich hráči nasázeli do lounské sítě sedm dalších branek a o vysoké výhře bylo rozhodnuto.

Beránek "namazal" sedm gólových přihrávek

Největší zásluhu na vítězství měli mostečtí hokejbalisté Vávra, který si připsal čtyři branky a stejný počet přihrávek, Radek Křivan, jenž odcházel po utkání do kabiny se stejným výsledkem a Jindřich Beránek, který přeložil svým spoluhráčům úctyhodných sedm golových nahrávek.

Druhý den pak měly Louny odehrát utkání s celkem Elba Ústí nad Labem B, duel s rezervou extraligového celku byl ale nakonec odložen.

Jedná se už o několikáté odložené utkání Loun, které jsou v tabulce 2. národní hokejbalové ligy zatím poslední.

Lounští hokejbalisté mají na svém kontě zatím osm zápasů, tři vyhráli a pětkrát odešli poraženi. Na Pento Most B a Litoměřice, kteří jsou před nimi, ztrácejí dva body. Tabulce vévodí Teplice. (hd)

Nordics Most – Louny 11:4

(4:0, 0:2, 7:2)

Branky a asistence: 7. Vávra (Beránek, Froněk), 11. Vávra (Beránek, Křivan), 12. Vávra (Křivan, Beránek), 13. Křivan (Beránek, Vávra), 33. Froněk (Plášil, Vávra), 34. Šafařík Ladislav (Beránek), 36. Vávra (Beránek, Křivan), 36. Křivan (Plášil, Vávra), 38. Křivan (Šafařik Ladislav, Kouda), 41. Křivan (Vávra), 45. Kouda (Šafařík Ladislav, Křivan) – 19. Gál (Svoboda, Rázek), 22. Gál (Ditrich), 43. Trnka (Paul, Rázek), 44. Chyba (Opelt)