Na domácím hřišti odehrály mladší žačky Šroubárny Žatec republikový pohár v národní házené. Z pěti zápasů dvakrát vyhrály a vybojovaly tak čtvrté místo. Vítězem se stal celek Tymákova.

Žatecké žačky nejprve porazily Čakovice 13:10, pak ale odehrály sérii prohraných duelů. S Tymákovem prohrály 4:28, s Chomutovem 16:23 a s Opatovicemi 4:19. Chuť si naděje žatecké národní házené spravily alespoň v posledním nedělním střetnutí, kdy porazily Louku 11:7. V celkovém hodnocení tak Žatec skončil na čtvrté příčce. Zlato vybojoval Tymákov, stříbro patří Opatovicím a bronz Chomutovu.

Nejlepší brankářkou byla vyhlášena Češková z Louky, obránkyní Mertlová z Tymákova a útočnicí Šmídlová, opět z Tymákova. Nejlepší střelkyní se stala Bittnerová z Opatovic, která na konta soupeřů připsala 46 branek. Mezi nejlepší střelkyně se propracovala i žatecká Lenka Kuželová. Nastřílela čtyřiatřicet branek.

Sestava Žatce: Suttnerová – Kačenáková (3), Karasová, Vernerová, Provazníková, Jarošová – L. Kuželová (34), K. Janečková (11), Bendová, Svobodová. Trenér Ladislav Mixtaj