VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ocenění talentu a píle. Hlasujte pro nejlepší sportovce okresu Louny

Okres Louny – Oblíbená anketa startuje! Zapojí se odborníci, trenéři, novináři i sportovní veřejnost. Pošlete svůj hlas Sportovní hvězdě Deníku.

11.1.2018 AKTUALIZOVÁNO 15.1.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Miroslav Rada

Rok 2017 je minulostí, je čas bilancovat. A proto je tady opět oblíbená anketa Sportovec roku 2017 okresu Louny, která právě startuje. Hlasovat budou odborníci, trenéři, novináři, vybrat vítěze ale pomohou také čtenáři. Jen oni zvolí Sportovní hvězdu Deníku.

Hlasování je jednoduché. Možné je jen na tištěném kuponu z novin, stačí ho vyplnit a poslat či donést do redakce (Kruhové náměstí 3234, 438 01 Žatec). Uzávěrka hlasování je 2. února 2018. Slavnostní vyhlášení proběhne tentokrát v žateckém divadle 21. února.

Dospělí jednotlivci

Vladimír Slanina (sjezd na divoké vodě)
Na ME elite vybojoval dvě zlata (sprint a tým dlouhý sjezd) a dvě stříbra (dl. sjezd a tým sprint). Na MS do 23 let získal dvě zlaté (sprint a tým dl. sjezd) a opět dvě stříbrné (dl. sjezd, tým sprint). V celkovém hodnocení světového poháru skončil pátý, na MČR do 23 let dojel ve dlouhém sjezdu první. V národním poháru byl dvakrát 2. a čtyřikrát 3.

Roman Habásko (psí spřežení)
Podbořanský musher opět vyhrál MČR na středních tratích, vydal se pak také na extrémní Finnmarkslopet, ale musel vzdát.

Lucie Svěcená (plavání)
Na MS vybojovala 26. a 28. pozici, devátá byla ve štafetě. Na ME dohmátla dvakrát na 16. místě. V domácích bazénech potvrdila, že je českou motýlkářskou královnou (50 a 100 m), získala tři tituly na MČR, navíc přidala dvě stříbrné a jeden bronz. V národním poháru dominovala, výborně se jí dařilo také na mítincích v zahraničí (Berlín 1. a 2., Norsko 2., Eindhoven 3., světový pohár v Berlíně 10. a 16.).

Hany Greisiger (kick–box)
Vítěz profesionálního pásu mistra Evropy. Zvítězil ve světovém poháru v K1, zlato má také z amatérského ME. Vyhrál několik dalších profesionálních zápasů.

Hana Palacká (silový trojboj)
Na MČR v mrtvém tahu zvítězila, stejně jako na mítinku v Rakousku.

Tak vyhlásili výsledky okresní ankety loni:

a tak předloni: 

Lucie Hochmann (dráhová cyklistika)
Na MS dojela ve scratchi 13., na ME ve vylučovacím závodě 11., ve scratchi 16. a v madisonu 11. Ve světovém poháru dokázala doje v Polsku v madisonu 16. a v Anglii ve scratchi 13. V madisonu vyhrála mítink ve Vídni. Na MČR na dráze má čtyři zlaté (stíhací závod, stíhačka družstev, scratch, bodovací závod). Navíc přidala stříbro na MČR na silnici v závodě s hromadným startem.

Adéla Citová (aerobik)
Na MS vybojovala dvě stříbra (singl a trio), na ME bronz v singlu a zlato ve trojicích. Na MČR získala dvě zlaté. Má také první místa z nominačních závodů.

Eliška Martinovská (aerobik)
Na MČR skončila 5. v singlu, 1. v kategorii petite (pětičlenný tým). Na ME skončila v kategorii petite na 4. místě.

Michal Lesniak (fotbal)
Střelec fotbalových Loun ukončil na jaře sezonu s 25 brankami v krajském přeboru, na podzim v divizi dal už 9 branek.

Jaromír Šruc (silový trojboj) 
Na MČR v mrtvém tahu získal bronz, z mítinku v Rakousku přivezl zlato.

David Urban (plavání)
Na MČR získal 4., 5., 6. a 8. místo. Je akademickým mistrem republiky, z národních pohárů pravidelně vozí medaile. Na mítinku v Berlíně vybojoval 6. místo.

Petr Klinec (fotbal)
Jaro ukončil s 23 brankami v krajském přeboru, na podzim jich v dresu Žatce přidal už 16.

Kolektiv dospělých

Fitness klub Louny (aerobik)
Tým přivezl medaile z MS, ME i MČR. Na ME získala Citová bronz, trio ve složení Citová, Zahradníčková a Veličková zlato. Dvě zlata mají z MČR, navíc pátá byla v singlu Eliška Martinovská, té se daří také v kategorii petite. Na MS vybojovala Citová stříbro, stejně jako trio.

FK Seko Louny (fotbal)
Lounští fotbalisté na jaře skončili druzí v krajském přeboru a slavili postup do divize. Po podzimu jsou na jedenácté příčce.

NK Žatec (nohejbal)
Žatecký tým prošel bez porážky první ligou a vrátil se do extraligy.

TJ (Šroubárna) Žatec (národní házená)
Tým mužů se dokázal rychle vrátit do nejvyšší soutěže, v ní jsou navíc po podzimu na 9. místě, jen bod za play off.

Jazzmani Žatec (plavání)
Lucie Svěcená se účastnila MS (26. pozice) a ME (16.), získala tři tituly na MČR a další medaile. David Urban byl nejlépe 4. na MČR, vozí medaile z nár. pohárů.

Spartak Lubenec (st. tenis)
Muži Lubence vedou tabulku krajského přeboru stolních tenistů.

Mládež jednotlivci

David Jaroslav Antoš (atletika)
Vyhrál krajské halové přebory na 800 m, třetí byl na 150 metrů. Na letních krajských přeborech vyhrál 300 m, na 800 m byl druhý. Třetí byl na přeborech v přespolním běhu.

Marie Hnízdilová (plavání)
Na MČR vybojovala bronz na 200 m znak, přidala 7. a 6. místo. Mezi dospělými vybojovala 7. a 9. místo. Mezi dospělými dokázala už také získat bronz na závodech národního poháru.

Filip Jáč (atletika)
Vybojoval stříbro na krajských halových přeborech na 1500 metrů.

Sára Brandtlová (st. tenis)
Na krajských přeborech ml. žákyň skončila druhá, kvalifikovala se na MČR, kde skončila na 34. pozici. Ve čtyřhře prošla do čtvrtfinále.

Tereza Prošková (cyklistika)
Na MČR v cyklokrosu dojela mezi staršími na 10. pozici, v národním poháru dojela několikrát v první desítce. Na MČR na dráze byla 4. ve scratchi, 3. v týmovém sprintu, 8. v bodovacím závodě a 9. ve stíhačce. Na MČR na silnici byla 12. v časovce, 8. v časovce dvojic a 17. v hromadném závodě.

Logo soutěže Nejúspěšnější sportovec rokuAdam Seeman (cyklistika)
Na MČR v cyklokrosu dojel mezi žáky 3., na třech závodech národního poháru vybojoval medaili, vždy dojel do 5. místa. Na MČR na dráze byl 4. na 500 m, 3. v týmovém sprintu, 6. ve stíhačce, 8. ve scratchi. Na MČR na silnici byl 11. v časovce, 10. v časovce dvojic a 14. v hromadném závodě.

Daniel Lehar (atletika)
Nadějný dorostenec byl na MČR 5. na 400 m. První na krajských přeborech na 200 a 400 m, třetí pak byl na 100 m.

Jan Leško (veslování)
Zlato získal na MČR na dvojce bez kormidelníka a na čtyřce bez kormidelníka, přidal dvě třetí místa. Na MČR ve sprintu byl třikrát druhý. Účastnil se prestižní regaty v Belgii, kde dojeli na třetím místě.

Pavel Jindřich (cyklistika)
Na MČR na dráze byl 2. na 500 m, 3. v týmovém sprintu, 7. v bodovacím závodě. V cyklokrosu dojel mezi kadety na MČR na 12. pozici, na MČR na silnici byl v hromadném závodě 10., stejně jako v časovce dvojic.

Zuzana Porubčanová (atletika)
Na letním MČR 2. na 800 m, na halovém MČR 4., stejně jako na šampionátu v přespolním běhu. Na Letní olympiádě mládeže druhá.  Druhá byla na krajských přeborech na dráze mezi dospělými na 800 m. Mezi žáky byla na krajských přeborech dvakrát první a jednou druhá, vyhrála také kr. přebory v přespolním běhu.

Petr Bláha (veslování)
Zlato získal na MČR na dvojce bez kormidelníka a na čtyřce bez kormidelníka, přidal dvě třetí místa. Na MČR ve sprintu byl třikrát druhý. Účastnil se prestižní regaty v Belgii, kde dojeli na třetím místě.

Karolína Jánská (aerobik)
Na MČR vybojovala 5. místo v singl junior, 4. byla v kategorii petite (pětičlenný tým). Na MS vybojovala v kat. petite bronz.

Tak to vypadalo loni na krajském finále v Žatci:

Radek Vostřel (atletika)
Na MČR byl 7. na 1 500 m. Na halových kr. přeborech byl 3. na 1500 m, venku pak druhý na 800 m.

Karel Korenc (wu–shu)
Naděje kung–fu umění přivezla z MS zlato a stříbro. Na MČR vybojoval čtyři zlaté. Na ME získal zlato a bronz. Zvítězil také na Moskva WuShu stars, přidal tam i stříbro a dva bronzy. Čtyřikrát první byl na evropském wu–shu festivalu v Praze, stejně jako na Slovakia open. Šest zlatých přivezl z Hungary wu–shu open.

Kristián Balon (plavání)
Prsař získal dvě zlaté na MČR (200 a 100 m), přidal také tři bronzy. Na krajských přeborech byl čtyřikrát první.

Barbora Jandová (veslování)
Vybojovala bronz na MČR v osmách a na MČR ve sprintu na párové čtyřce.

Petra Modrocká (atletika)
Mladší žákyně doběhla druhá na 150 m na krajských halových přeborech.

Ivana Kašková (veslování)
Vybojovala bronz na MČR v osmách a na MČR ve sprintu na párové čtyřce.

Lenka Bešíková (plavání)
Na MČR vybojovala tři zlaté, na trati 100 m znak je tři roky neporažená. Přidala ještě čtyři stříbrné a dvě bronzové. Na krajských přeborech byla čtyřikrát první, dvakrát druhá.

Petra Šťastná (atletika)
Druhá ve skoku vysokém na krajských hal. přeborech.

Barbora Parmová (cyklistika)
Na MČR na dráze vybojovala zlato ve stíhacím závodě, přidala bronz v týmovém sprintu a 6. místo v bodovacím závodě. Na MČR na silnici dojela v časovce 9., v časovce dvojic 8. a v hromadném závodě 14.

Lucie Nesnídalová (vodní slalom) 
Žatecká závodnice vybojovala individuální bronz na juniorském MS, v hlídkách byla čtvrtá. Na ME v hlídkách získala zlato, v individuálním závodě dojela pátá. Na MČR dojela na stříbrné pozici.

Petra Helebrantová (atletika)
Na halovém MČR zvítězila na trati 1 500 m, zlato má i z krajských přeborů.  Na letním MČR 2. Na 1 500 m, druhá byla také na krajských přeborech, ale mezi dospělými. Pátá byla na MČR v přespolním běhu.

Veronika Štekrová (atletika)
Vyhrála krajské přebory na 60 m venku i v hale. Na MČR doběhla v hale pátá.

Jan Hřích (atletika)
Zvítězil na krajských halových přeborech na 800 m. Na letních přeborech byl dvakrát třetí, na MČR byl 14. na trati 300 m.

Tomáš Herink (atletika)
Druhý na krajských přeborech v hale i venku na 1 500 m.

Katka Pospíšilová (atletika)
Druhá na halových krajských přeborech ve vrhu koulí. Na letních přeborech druhá v hodu míčkem.

Natálie Knorová (atletika)
Na letních krajských přeborech zvítězila na 800 m.

Veronika Vávrová (atletika)
Zvítězila na letních krajských přeborech na 600 m, druhá byla ve víceboji.

Vojtěch Hubka (atletika)
Zvítězil na kr. přeborech ve skoku dalekém, druhý byl na 300 m.

Kolektiv mládeže

TJ Sever Žatec (stolní tenis)
Tým ve složení Karbula, Kadlec a Keller byl druhý v krajském přeboru dorostu.

TJ (Šroubárna) Žatec (národní házená)
Tým starších žáků získal na Poháru ČR 3. místo. V Severočeské oblasti skončil na 2. pozici.

Jazzmani Žatec (plavání)
Balon a Bešíková jsou několikanásobnými mistry republiky, Hnízdilová vybojovala bronz a je juniorskou reprezentantkou. Daří se i dalším žateckým plavcům.

VK Ohře Louny (veslování)
Zástupci lounského klubu přivezli z MČR dvě zlaté, tři stříbrné a čtyři bronzové. Navíc se účastnili prestižní regaty

Fitness studio Louny (aerobik)
Na MČR získala Karolína Jánská 5. místo v singlu junior, 4. byla v kategorii petite, čtvrté bylo lounské trio kadetek ve složení Salačová, Benešová a Švecová. Na MS byla Jánská v pětičlenném týmu, který vybojoval bronz v kategorii petite.

TJ (Šroubárna) Žatec (národní házená)
Družstvo mladších žáků vybojovalo druhé místo na halovém MČR. Na letním MČR byl tým čtvrtý. Po podzimu je v oblastním přeboru první a opět usiluje o postup na MČR.

TJ Stadion Louny (cyklistika) 
Mladé naděje cyklistiky dokázaly vybojovat na MČR na dráze zlato, stříbro a dva bronzy. Z MČR v cyklokrosu přivezly bronz a několik dalších kvalitních umístění. Na MČR na silnici vybojovali nejlépe 10. místo v hr. závodě, v časovce 9.

Autor: Hynek Dlouhý

11.1.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 22 000 Kč Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) senior operátor - vedoucí týmu obsluhy 3D laserů. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: místo výkonu práce:zóna Triangle Žatec, přijímáme i osoby, které absolvovaly 4 roky studia oboru mechatronik, strojař, strojírenské zaměření bez absolvování maturitní zkoušky, hlaste se na e-mail: nabory@gonvarri.com, osobně na uvedené adrese, telefonicky 778051054. Pracoviště: Gonvarri czech, s.r.o., pracoviště triangle žatec, 438 01 Žatec 1. Informace: Hana Cestrová, +420 778 051 054. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - ŽATEC. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě ŽATEC. , , Pracovní náplň , • prodej masa , • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva , • manipulace se zbožím , , Požadujeme , • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou , • chuť do práce , • nezaučené zaučíme , , Nabízíme , • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou , • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky , • kreativní práci s lidmi s možností postupu , , V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na mzofova@prochazka.cz.. Pracoviště: Pmu cz, a.s., pracoviště žatec, Husova, č.p. 2812, 438 01 Žatec 1. Informace: Michaela Zofová, +420 727 901 088. Řemeslné práce - Řemeslné práce Sklenář, malíř skla 18 100 Kč Sekretáři (všeobecní) soudní zapisovatelka. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18100 kč, mzda max. 22170 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce: Louny, Sladkovského 1132, pokročilá znalost práce na PC, psaní všemi deseti prsty, trestní a morální bezúhonost, životopis možno zasílat poštou nebo na e-mail níže uvedený, 5 týdnů dovolené, stravenky, kontakt: 737247147, izemkova@osoud.lou.justice.cz. Pracoviště: Okresní soud v lounech, Sladkovského, č.p. 1132, 440 01 Louny 1. Informace: Irena Zemková, +420 415 629 937. Výroba - Výroba Montážní dělník 17 000 Kč Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení dělník v elektrotechnice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: místo výkonu práce: Lounská 398 Žatec, krátkodobé zaměstnání, flexibilita, pečlivost, vhodné i pro absolventy, jednoduchá montáž konektorů kabelových svazků, , kontakt: 601266966, jedlicka@harkomplet.cz, následně po domluvě osobně na uvedené adrese. Pracoviště: H a r komplet, s.r.o., provozovna žatec, Lounská, č.p. 398, 438 01 Žatec 1. Informace: Jiří Jedlička, +420 601 266 966.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Utkání Dobroměřic (ve tmavém) proto Jílovému
11

Dobroměřice se poroučely z krajského poháru, Louny školily Bohušovice

Ilustrační foto

Kam o víkendu do hlediště na fotbal? Slavoj Žatec hostí Brnou

Slovan Louny na úvod rozdrtil Lovosice 13:2

Louny - Hokejisté Loun vstoupili do krajského přeboru vysokou výhrou nad Lovosicemi, na cestu jim nastříleli 13 kousků.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT