Skvělá podívaná, offroady a čtyřkolky v těžkém terénu, se opět chystá v Bezděkově u Žatce. Už za pár dní, o víkendu 9. a 10. dubna, se tam pojede republikový šampionát, i čtenáři Deníku mohou být u toho, hrajeme o deset vstupenek.

Otevřené mistrovství ČR a SR v offroad trialu a čtyřkolek se bude konat znovu na zajímavých a atraktivních tratích v Bezděkově u rybníka. Diváci se mohou těšit na výborné výkony, šikovné řidiče a dech beroucí podívanou. Závodit se bude v sobotu i v neděli 9. a 10. dubna, vždy od 10 hodin. Dorazí jako obvykle i posádky ze zahraničí.

Připraven je i bohatý doprovodný program. Například diváci uvidí zásah hasičů, přelet ultralehkých letadel, projedou se vojenským bojovým vozidlem, nebo je potěší souboje šermířů. V sobotu od 18 hodin je také čeká rockový koncert.

Na offroad trial do Bezděkova se můžete podívat také díky Deníku. Stačí odpovědět na soutěžní otázku do středy 6. dubna do 12 hodin na mail: zatecky@denik.cz, z došlých odpovědí vylosujeme deset šťastlivců, kteří od redakce dostanou zdarma vstupenku. Už čekají připravené v redakci.

Soutěžní otázka:Kdo vyhrál anketu Deníku o Nejúspěšnějšího sportovce okresu Louny za rok 2015?
(z každé mailové adresy je možné odpovědět pouze jednou)

Správnou odpověď na soutěžní otázku můžete najít na našem webu!