Prvním závodem v nové sezoně byl pro žatecké mladé plavce Litoměřický kalich. Utkali se na něm plavci žákovských ročníků 1999 - 2002. Žatecký oddíl zastupovalo devatenáct plavců.

Naděje Jazzmanů vybojovaly v Litoměřicích sedmadvacet medailí 7 zlatých, 10 stříbrných a 10 bronzových.

Ráchel Pabianová předvedla vynikající výkony a ve všech startech získala medaili. Zvítězila na tratích 50 m a 100 m volným způsobem, 100 m motýlek a 100 m znak. Třetí místo přidala na 100 m prsa. Tomáš Urban získal také pět medailí. Zvítězil na 50 m motýlek, stříbrnou přidal na 50 m volným způsobem a 100 m znak a bronz na 100 m motýlek a 100 m volným způsobem. Jakub Seifert opět prokázal zlepšení a veze z Litoměřic 4 medaile. Třikrát skončil na druhém místě na 50 a 100 m volným způsobem a 100 m prsa, třetí místo přidal na 100 m motýlek.

Ella Pohoriljak získala tři medaile. Druhá skončila na 50 m znak a bronzová na 50 m volným způsobem a 100 m znak. Po dvou medailích získali Dominik Červenka, který získal dvakrát bronz (50 m a 100 m prsa) a Martin Filek, který vybojoval dvakrát stříbro (50 m motýlek a 100 m volným způsobem).

Celkem pět plavců přivezlo ze závodu jednu medaili. Filip Mach vyhrál 1000 m prsa, Barbora Ševčíková získala zlato na téže trati. Stříbro vybojoval Štěpán Henrych na 100 m znak. Bronzové ocenění vezou do Žatce Radek Haišman za 50 metrů volným způsobem a Veronika Seifertová za 100 m motýlek.

Žatečtí plavci bojovali i ve dvou smíšených štafetách. Na 4 x 25 m polohový závod obsadili Jazzmani 2. místo a na 4 x 25 m volným způsobem skončili na 4. místě.

Celý závod v Litoměřicích byl také soutěží družstev a v něm Žatec, díky dobrým výkonům všech plavců, skončil na 2. místě, když jej bodově předstihla jen Slávie Plzeň.