Po XXII. kole kuželkářského Pokalu v Podbořanech se zvýšil odstup vedoucí šestice týmů před jejich pronásledovateli. Po čtyřech prohrách v řadě je v čele druhé skupiny Unisport Žatec.

Pozici nejlepšího hráče potvrdil Josef Svoboda mladší, když týden po vítězství nad 2. Ausbuherem porazil nyní i 3. Gramskopfa.

Hansa/flex – AGC Kryry 8:0 (767:672)
Lídr soutěže nepřipustil žádné pochybnosti. nejvíce měl V. Šváb 268, u hostů Spurný 234.

Věznice Drahonice – Lutos Lubenec 1:7 (668:716)
Kanára od domácích zahnal Patera s 228 remízou s Kubáčem, ale nejvíce měli Janko 241, resp. Čančík 255.

AK Blšany – Unisport Žatec 6:2 (783:703)
Domácí si spravili po minulém výpadku pověst a náladu vysokými čísly, nejvíce měl Teinzer II. 276, u hostů Z. Ausbuher 253.

Kapříci – Sportovní (Y)elita 6:2 (683:645)
Z domácích hodil nejvíce P. Helus 246, u hostů Kouba 230.

Keramika – Jednota Podbořany 4:4 (691:702)
Keramici vedli už 4:0 a o 27 kuželek (nejvíce Kadlčík 234), ale výsledek srovnal Lad. Kondrát výkonem 263.

Killer team – Rychlé šípy 8:0 (760:585)
V týmu hostujících „Foglarovců“ se nedařilo nikomu, jejich Gramskopf (3. v žebříčku) dosáhl jen 224 v přímém souboji s lídrem jednotlivců Svobodou, který tentokrát hodil 281.

Rozcestí – Valeč WP 2:6 (568:653)
Hosté konečně zabrali, nevíce z nich měl P. Valchář 242, u domácích Marek 201.

Družstva po XXII. kole  

1.Hansa/flex 131:37 36

 2.Killer team 126:42 33

 3.Lutos Lubenec 116:44 33

 4.Jednota Podboř. 101:67 27

 5.AK Blšany 103:57 26

 6.Keramika Podb. 95:73 26

 7.Unisport Žatec 86:82 21

 8.AGC Kryry 71:89 19

 9..Kapříci 66:102 17

10.V. Drahonice 67:93 16

11.Provyt Žatec 64:96 14

12.Sport.(Y)elita 63:97 14

13.Valeč WP 61:107 12

14.Rychlé šípy 44:124 7

15.Rozcestí 38:122 7

Jednotlivci

 1.Svoboda ml. Killer 265,9

 2.Z.Ausbuher U.Žatec 257,8

 3.Gramskopf R.šípy 252,2

 4.K.Houška Hansa 251,2

 5.V.Kouba Sp.(Y) 249,8

 6.P.Král Hansa 246,0

 7.Z.Lošoth Killer 245,4

 8.V. Šváb Hansa 245,0

 9.P.Janko Drahon. 244,8

10.Teinzer II. Blšany 244,2

 1.A.Lošová Lubenec 232,2

 2.M.Kučerová Kapříci 228,2

 3.J.Helusová Jednota 223,6

 4.T.Šlapetová P.Žatec 221,0

 5.M.Kubíčková P.Žatec 216,6

Jan Ambra