Úvodní třetina branky nepřinesla. Hrálo se opatrně a obrany obou celků dominovaly nad obranami. První velkou šanci měl v 16. minutě domácí Burian, ale hostující Stárek jej stačil vytlačit z brejku až do rohu hrací plochy. V následující minutě pálil na branku hostí Vavruška, ale gólman Angels byl pozorný, stejně, jako pří další šanci Štěrby.

Stejný hráč měl první šanci druhé části hry a hned se mohl ve 25. minutě radovat z úvodní branky. Stačily tři minuty a bylo srovnáno. Střelou téměř od půlící čáry využil přesilovku Jakub Boček a druhou branku dal po vyšachování hostující obrany ve 30. minutě jeho bratr Matěj. Parádní akce v podání domácích byla k vidění ve 33. minutě. Doležal přihrál přes celou šíři hřiště na zcela volného Fryše a ten z první dal třetí gól domácích. Pak měli velkou šanci hosté, ale Pekárek lehce přestřelil. Ke vstřelení dalších dvou branek stačila Andělům necelé minuta. To se ve 36. střelou k tyčce prosadil Hanák a po něm i Renčín. Proměněným sólem pak korigoval výsledek Pekárek. Poslední příležitost v této části hry měl domácí Čáslava, ale jeho pokus gólman Dvořák kryl.

Čáslava si vše vynahradil ve 47. minutě, když kličkou překonal brankaře Dvořáka a zvyšoval na 6:2. V tu chvíli se zdálo, že je o výsledku rozhodnuto. Pak však Slaný z přesilovky snížil na 6:3 a v 52. minutě si Peška s míčkem naběhl z pravé strany až před branku, kde překonal Körbera v brance. Jenže domácí se dokázali z tlaku vymanit a Hromada backhandovou střelou vrátil domácím tříbrankové vedení. Tato branka se však přezkoumávala na videu, protože českolipská lavička reklamovala vysokou hůl, která brance předcházela. To se nepotvrdilo a branka byla uznána. I další nabídnutou přesilovku Česká Lípa využila a úspěšným střelcem byl Krajcigr. Časomíra odkrojila necelé dvě minuty a bylo to jen o gól. Körber neudržel střelu Šterby a Stárek z dorážky skóroval. V čase 17:56 dali domácí další branku, jenže přišel další protest a rozhodčí museli k videu. Verdikt zněl: „branka neplatí, předcházel jí faul“. Hned po rozehrání od branky se hosté usadili na polovině Angels a odvolali brankaře. Jenže přišli o míček a Hromada trefil prázdnou branku. Hosté vsadili vše na útok a opět inkasovali. Tentokrát to bylo z hole Jakuba Bočka. To také byla poslední akce a také branka utkání.

BA Louny - BK Teplice 47:60.
Trenér slavil narozeniny, ale dárek nedostal. „Jsem ale spokojený,“ řekl Hostouš

Black Angels - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:6 (0:0. 5:2, 3:4)

Branky: 28. J. Boček, 30. M. Boček, 33. Fryš, 36. Hanák, 36. Renčín, 47. Čáslava, 53. Hromada, 59. J. Boček - 25. Kadlec, 39. Pekárek, 49. Slaný, 52. Peška, 55. Krajcigr, 57. Stárek.

Rozhodčí: Prouza - Rogowski; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; 583 diváků. zásahy brankářů: Körber 12 - Jan Dvořák 13.

Black Angels: Körber (Matiášek) - Ludvík, Renčín, J. Boček, Neklan, Pícha - M. Boček. Burian, Čáslava, Obuškevič, Hromada - Bačinský, Hanák, Doležal, Novotný, Fryš - Bauman, Svatoš, Bouček.

FBC Česká Lípa: Dvořák (Netopilík) - Jirsa, Štěrba, Krajcigr, Kadlec, Slaný - Kopič, Peška, Vavruška, Tichý, Stárek - Dzierža, Pekárek, Kouba, Staněk, Mlejnek.