Čtenáři Žateckého a lounského deníku mohou opět volit nejlepší sportovce. Před časem pomohli vybrat sportovce roku, teď se zaměříme na měsíc leden. Vyberte nejlepšího sportovce prvního měsíce roku.

S vítězem ankety opět připravíme obsáhlý rozhovor!


Nejoblíbenější, nejhezčí, nejúspěšnější nebo nejbojovnější.I takový může být sportovec měsíce ledna, kterého zvolí jen a jen čtenáři Žateckého a lounského deníku. Máte svého oblíbence, zaujal vás některý z výkonů? Neváhejte a hlasujte v anketě vpravo!S vítězem či vítězkou měsíční ankety přineseme po skončení hlasování obsáhlý rozhovor.

Žatecký a lounský deník pro vás opět připravuje oblíbenou anketu o nej sportovce regionu.

Hlasování bylo ukončeno v pátek 17. února.

Nominace za měsíc leden:

Vojtěch Nipl - cyklokros
Lounský mladý jezdec dojel třetí na závodech v Lucembursku. Osmý, nejlepší z českých reprezentantů byl na světovém poháru ve francouzském Lievenu. Na MS dojel při premiéře v kategorii do 23 let na sedmnáctém místě, na MČR Elite byl čtrnáctý.

Lucie Svěcená - plavání
Žatecká dorostenka na mezinárodních závodech v Lucembursku doplavala ve své kategorii dvakrát první, jednou druhá a dvakrát třetí. Mezi dospělými ženami byla čtvrtá, pátá, sedmá a přidala ještě dvě umístění ve druhé desítce.

Martina Mikulášková - cyklokros
Osmnáctiletá naděje českého cyklokrosu dojela při světovém poháru ve francouzském Lievenu na třinácté pozici. Na MS v Koksijde protnula cíl na 22. místě.

FK Slavoj Žatec - fotbal
Tým bojuje o vítězství v prestižním zimním turnaji Apollo cup. Slavoj dokázal zatím čtyřikrát vyhrát, jen jednou prohrál.

David Urban - plavání
Žatecký talent na závodech v Lucembursku dohmátl mezi juniory třetí na kraulařské stovce, čtvrtý na padesátce a pátý na dvoustovce. Na padesátce volným způsobem se představil i mezi dospělými, dokončil na 16. místě.