Také v červenci zaznamenali několik skvělých výsledků. Můžete mezi nimi opět volit toho nej sportovce měsíce.

S vítězem měsíční ankety přineseme po skončení hlasování obsáhlý rozhovor.

Ty nejvýraznější úspěchy vám předkládáme, hlasovat můžete přímo v anketě vpravo.

Anketa byla ukončena 18. srpna.

Nominace za měsíc červenec:

David Meduna – kick box
Závodník G–Titánů Žatec získal na mistrovství republiky dvě bronzové medaile. Jednu v kategorii full contact a druhou v K1.

Tomáš Plevko – plavání
Opět potvrdil svou příslušnost k nejužší plavecké špičce v republice. Na mistrovství republiky se sprinter ukázal hlavně na trati 50 m volným způsobem, kde vyhrál. Na stovce volně byl druhý, 50 m znak zvládl na 5. místě. Navíc byl ještě třináctý na 100 m motýl.

David Urban – plavání
Ač ještě junior, pořádně potrápil i dospělé plavce na republikovém šampionátu. Na 400 m volným způsobem byl 10., na dvoustovce 11., stejně jako na volné stovce.

Vladimír Slanina – sjezd na divoké vodě
Na mistrovství Evropy juniorů vybojoval tři cenné kovy. Ke zlatu a stříbru z družstev přidal i zlato z klasického individuálního sjezdu.

Ivan Formánek – atletika
Závodník Elny Počerady vybojoval na přelomu měsíce na mistrovství republiky juniorů šesté místo na 400 m.

Marta Valtová – atletika
Mladá lounská závodnice potvrdila, že v kouli patří mezi českou špičku, a na republikovém juniorském šampionátu skončila šestá.

Tomáš Jonáš – atletika
Na sprinterské dvoustovce skončil mezi juniory na republikovém šampionátu na osmém místě.