V plném proudu už je hlasování do ankety, kterou pořádá Deník ve spolupráci s Českým svazem tělesné výchovy a sportu. I letos můžete ovlivnit pořadí nejlepších sportovců okresu Louny a navíc můžete navštívit vyhlašovací galavečer, plný hvězd.

Podobně jako v letech minulých se bude soutěžit v sedmi kategoriíích – dospělí jednotlivci a kolektivy, mládež jednotlivci i kolektivy, trenér mládeže, veterán a handicapovaný sportovec.

Nominace najdete ZDE

Kupony pro hlasování čtenářů i přehledné nominace, ve kterých budou zvýrazněny největší letošní úspěchy sportovců, najdete na tištěných stránkách Žateckého a lounského deníku v příštích dnech. Nejbližší vyjde zítra. Vycházet pak budou ještě v průběhu prosince a ledna.

Uzávěrka hlasování bude 10. ledna 2010.

O favoritech ankety si přečtete také v medailoncích, které uveřejňujeme.

Stejně jako v minulých letech konečné pořadí, vyhlášené na galavečeru, určí společně čtenáři, sportovní odborníci a novináři. Samostatně bude také vyhlášen nej sportovec čtenářů, o tom, kdo to bude, rozhodnete jen vy.

Při vyplňování hlasovacích kuponů dávejte pozor, abyste nezapomněli vyplnit všechna políčka, jen tak dostanou vaši favorité plný počet bodů. Vyplňte i adresu. Deset vylosovaných čtenářů totiž získá po dvou lístcích na slavnostní vyhlášení, které tentokrát proběhne v Žatci v divadle 3. února 2010 od 18 hodin. Moderovat bude sportuznalý Radek Šilhan, v bohatém kulturním programu vystoupí mimo jiné populární zpěvačka Helena Zeťová.

Kupony doručte osobně nebo poštou do redakce našeho Deníku: Žatecký a lounský deník, nám Svobody 123, Žatec. Každý může poslat jeden kupon, uznány budou jen kupony otištěné v Deníku.

Novinkou je internetové hlasování

Hlasující mohou využít dvě možnosti k odevzdání hlasu. Jako v minulých letech je možné osobně v redakci odevzdat nebo poštou poslat tištěný kupon, který vychází na tištěných stránkách Žateckého a lounského deníku v prosinci a lednu. Nejbližší vyjde v sobotu 19. prosince, uznané budou jen originály, důležité je vyplnit všechna políčka.

Adresa pro doručení: Žatecký a lounský deník, nám. Svobody 123, 438 01 Žatec

Prakticky stejná pravidla platí také pro novinku, internetové hlasování. Vaše hlasy, opět vyplněné pro všechny kategorie a ve všech políčkách (například u mládeže je to 10), zašlete do uzávěrky 10. ledna na e–mailovou adresu hynek.dlouhy@denik.cz


Podobná pravidla jako pro tištěné kupony platí i pro letošní novinku – internetové hlasování. Pokud zvolíte tento způsob, nehledejte žádný kupon. Prostřednictvím svého mailu pošlete pořadí oblíbených sportovců (dejte pozor, aby byly vyplněny všechny příčky a všechny kategorie) na e-mailovou adresu hynek.dlouhy@denik.cz. Z každého e-mailu bude započten jen jeden hlas.

Nejlepší vyhlášení sportovci z okresu Louny pak postoupí do krajského kola, které se bude konat 22. března od 19 hodin v Ústí nad Labem v Divadle opery a baletu. Podpořte své favority.