Do lounské sportovní haly se o víkendu 7. a 8. dubna můžete přijít podívat a povzbudit lounské závodnice ve sportovním aerobiku. V těchto dvou dnech se tam uskuteční 1. nominační závod před mistrovstvím republiky a Evropy.

Na závodech se představí úspěšné závodnice z pořádajícího klubu Jitky Hofmannové, které z nedávného otevřeného mistrovství Belgie přivezly pět cenných kovů. Uvidíme tak zlaté trio seniorek ve složení Adéla Citová, Eliška Martinovská a Karolína Jánská. Svou sestavu v kategorii singl dospělí  předvede loňská mistryně republiky a stříbrná z Belgie Adéla Citová. Velkou šanci na stupně vítězů budou mít hned dvě tria juniorek: Naděžda Salačová, Leontýna Benešová, Karolína Švecová a Lucie Rychtaříková, Nikola Boubliková s Marikou Glavaňákovou.

Mezi budoucími nadějemi se představí z domácích lounská kadetka Laura Jirková v kategorii singl, Lucie Kulichová v kategorii 8-10 let a Anita Ahmad v juniorkách. „Srdečně zveme všechny diváky, bude se na co dívat,“ slibuje Jitka Hofmannová z pořádajícího klubu.

Jaroslav Tošner