Série krajského přeboru mládeže ve stolním tenisu pokračovala v neděli 11. ledna v Děčíně kategorií nejmladších žáků.

Náš region reprezentovala trojice žáků Severu Žatec Jan Hänel, Petr Hodina a Stanislav Čaja. Prvním dvěma se nepodařilo postoupit do závěrečných kol soutěže. Naopak Stanislav Čaja si přivezl z Děčína zlatou a stříbrnou medaili. Ve čtyřhře společně s domácím Dusíkem neztratili ani set a suverénně zvítězili.

Ve finále dvouhry si to rozdali mezi sebou. Děčínský Dusík šťastně zvítězil 3:2. Standa po úvodním prohraném setu dokázal průběh utkání otočit na 2:1 a ve čtvrtém setu vedl 10:9 a míček ho dělil od celkového vítězství. V průběhu pátého setu vedl 9:7, prohrával 9:10, dokázal vyrovnat na 10:10, ale dva šťastné míčky rozhodly ve prospěch domácího Dusíka. Nezvítězil tak opravdu lepší, ale šťastnější a Standovi za předvedený výkon lze jen pogratulovat.