Už za pár dní začne v Ostravě další ročník Fed cupu. České tenistky budou útočit na čtvrtý titul v řadě, lounská rodačka Karolína Plíšková na třetí. První překážkou budou těžké Španělky, ranařka z Loun má být hlavní oporou. Nejen proti nim, ale v celé sezoně. Aby také ne, na začátku sezony zářila v Austrálii a je nově světovou trojkou. Kromě tréninku stihla před startem slavné týmové soutěže česká jednička také několik odpočinkových aktivit.

Připomeňte si: Sedmý titul! Karolína Plíšková zazářila hned na startu sezony

Po návratu z Austrálie, kde na začátku roku nejprve vyhrála prestižní turnaj v Brisbane, a pak došla do čtvrtfinále na grandslamu v Melbourne, měla Karolína Plíšková několik dní bez turnajů. Volno využila k tvrdému tréninku a ladění formy v Praze na kurtech Sparty. Našla si ale čas také na některé mimotenisové záležitosti. Potěšila rodinu, dopřála si také chvilky relaxu. Například stihla se svým přítelem Michalem Hrdličkou bruslení, fotku dala na sociální sítě.

Reklamní spot

Nová světová trojka, která na „medailové stupně" vystoupala právě poté, co zazářila v Austrálii, také se svojí sestrou Kristýnou a s Bárou Strýcovou natáčely v minulých dnech reklamní spot pro květnový turnaj v Praze. Ve společenských šatech, načesané, o diváky tak jistě nebude mít český turnaj nouzi.

V neděli 5. února se pak Fed cupový tým přepravil z Prahy do Ostravy. Využil k tomu pro tenistky trochu netradiční dopravní prostředek, od Ostravy se jelo po železnici. Od pondělí pak trénuje česká reprezentace na kurtech v Ostravě, na konci týdne vypuknou ostré boje.