Jak teď trávíte volný čas?
Trávím ho asi jako většina z nás, protože aktivit co můžeme, moc není.  Takže práce, procházky s pejskem a Netflix. Co se týká přípravy už jsem byl párkrát běhat a jinak improvizace s cvičením doma. S hokejkou to bude po návratu obtížné.

Do Loun jste přišel v létě. Znal jste tým?
Znám tým již od začátku mé florbalové kariéry v Postoloprtech. V tu dobu to pro mě byl tým z vyšší soutěže a já ještě neměl moc ambicí hrát něco kvalitnějšího. Ale florbal má ve městě historii a věřím, že i dobrou pověst. Lidé z vedení to dělají velice dobře.

Byl jste spokojený se svou hrou? 
Spokojenost to asi úplně není. Bohužel nestíhám moc tréninky, bez nich se člověk těžko zlepšuje. A když už se dle mého názoru celkově zlepšovala naše hra, stopla nás vláda a covid. Snad se ke hře, o kterou jsme se snažili budeme umět vrátit.

Už jste na restart natěšený?
Samozřejmě se těším, ale jsem realista. Myslím, že v dohledné době to nebude. Kluci a holky ve vládě nejspíš nejsou moc sportovně založený a už pro ně existuje asi jen covid.

Co byste vzkázal fanouškům a spoluhráčům?
Ať neztratí chuť na florbal a až bude možnost se vrátit do hlediště, ať se tam zase v hojném počtu, ve kterém na naše zápasy chodí, sejdou. Pro hráče určitě to, ať se alespoň po fyzické stránce udržují, abychom pak nebyli tým buřtíků. 

Ondřej Hrdlička, florbalista Loun
Lounský florbalista Hrdlička: Máme ty nejlepší fanoušky!