Jak teď trávíte volný čas?
Trávím ho asi jako většina z nás, protože aktivit co můžeme, moc není.  Takže práce, procházky s pejskem a Netflix. Co se týká přípravy už jsem byl párkrát běhat a jinak improvizace s cvičením doma. S hokejkou to bude po návratu obtížné.

Do Loun jste přišel v létě. Znal jste tým?
Znám tým již od začátku mé florbalové kariéry v Postoloprtech. V tu dobu to pro mě byl tým z vyšší soutěže a já ještě neměl moc ambicí hrát něco kvalitnějšího. Ale florbal má ve městě historii a věřím, že i dobrou pověst. Lidé z vedení to dělají velice dobře.

Byl jste spokojený se svou hrou? 
Spokojenost to asi úplně není. Bohužel nestíhám moc tréninky, bez nich se člověk těžko zlepšuje. A když už se dle mého názoru celkově zlepšovala naše hra, stopla nás vláda a covid. Snad se ke hře, o kterou jsme se snažili budeme umět vrátit.

Už jste na restart natěšený?
Samozřejmě se těším, ale jsem realista. Myslím, že v dohledné době to nebude. Kluci a holky ve vládě nejspíš nejsou moc sportovně založený a už pro ně existuje asi jen covid.

Co byste vzkázal fanouškům a spoluhráčům?
Ať neztratí chuť na florbal a až bude možnost se vrátit do hlediště, ať se tam zase v hojném počtu, ve kterém na naše zápasy chodí, sejdou. Pro hráče určitě to, ať se alespoň po fyzické stránce udržují, abychom pak nebyli tým buřtíků.